بازی های معرفی شده توسط Electronic Arts در نمایشگاه E3 2015 + تریلر

کمپانی بازی سازی Electronic Arts که به اختصار با نام EA شناخته می شود ، سومین شرکتی بود که کنفرانس اختصاصی خود را در قالب نمایشگاه E3 2015 برگذار کرد.این کمپانی در این کنفرانس از عناوین مهمی رونمایی کرد که در ادامه ضمن معرفی ، تریلر آنها را هم مشاهده خواهید کرد.

Mass Effect: Andromeda

Mass-Effect-Andromeda

یکی از عناوین معرفی شده در کنفرانس این کمپانی سری جدید بازی Mass Effect با عنوان  بود. با بررسی اطلاعاتی که از قبل منتشر شده، شپرد، قهرمان نسخه های قبل یعنی فرمانده شپرد، در بازی حضور ندارد. با توجه به گفته های Electronic Arts و Biowareاین نسخه جدید در تعطیلات تابستانی ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

تریلر بازی Mass Effect: Andromeda در نمایشگاه E3 2015

Unrave

Unravel

در ادامه جدیدترین بازی EA در سبک پلتفرمر با عنوان Unravel معرفی شد. این بازی در سبک پلتفرمر و پازل می‌باشد و شخصیت اصلی آن از نخ ساخته شده است و تمامی پازل ها مبتنی بر فیزیک می‌باشند.

تریلر بازی Unrave در نمایشگاه E3 2015

NBA Live

nba-live-16

در جریان کنفرانس شرکت EA درون نمایشگاه E3 2015 نسخه جدید شبیه ساز بسکتبال این شرکت معرفی شد. همچنین تاریخ عرضه این بازی هم مشخص شد. بر اساس گفته های EA بازی NBA Live در تاریخ ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۵ در دسترس خواهد بود. حالت های جدیدی به بازی اضافه شده است و کنترل توپ در این نسخه بهبود خوبی را داشته است. همچنین چهره بازیکنان هم به صورت HD اسکن شده است.

تریلر بازی NBA Live در نمایشگاه E3 2015

Star Wars Battlefront

Star-Wars-Battlefront

اولین تریلر از گیم پلی بازی Star Wars Battlefront توسط EA منتشر شد. در این ویدئو حمله فضایی ها به زمین نمایش داده می‌شود و قابلیت های بازی به نمایش گذاشته شده است.

تریلر بازی Star Wars Battlefront در نمایشگاه E3 2015

بسته ى الحاقى Star Wars The Old Republic

Knights-of-the-Fallen-Empire

EA در کنفرانس خود در ۲۰۱۵ E3 اعلام کرد که بازى Star Wars The Old Republic بسته ى الحاقى به نام Knights of the Fallen Empire در ٢٧ام اکتبر دریافت می کند. این بسته ى الحاقی داستان جدیدى را که در آن تمامی انتخاب های بازیکن دنیا را شکل می دهند به بازی اضافه می کند. در این محتوا شما به عنوان یک غریبه، جنگجوى کهنه کارى از جنگ بزرگ بین کهکشان ها، بازى می کند و در آن با Emperor of the Eternal Empire(امپراتور سرزمین ابدی) روبرو خواهید شد.

FIFA 16

fifa-16

کنفرانس EA در E3 مثل همیشه به صورت شکوهمندى شروع و با یکى از تریلرهاى نسخه ى جدید FIFA ادامه یافت. پیشنهاد می کنیم حتما این تریلر زیبا را مشاهده کنید.

تریلر بازی FIFA 16 در نمایشگاه E3 2015

منبع : IGN

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*