نگاهی به کرایسلر ۳۰۰ : سوپرلوکسی قدرتمند و اشرافی

chrysler 300 2014

کرایسلر ۳۰۰ خودرویی است که همواره مرا بیاد بنتلی می اندازد. شاید هیبت چشمگیر خودرو در کنار ارتفاع کم پنجره ها و شاید هم ترکیب جلو پنجره با کاپوت برآمده آن در این نگاه تاثیر گذار بوده اند.

{photo}93/02/23/chrysler-300-1{/photo}

حال قرار است لوکسترین نمونه از کرایسلر ۳۰۰ که تاکنون ساخته شده در سال ۲۰۱۴ به بازار بیاید. خودرویی که بیش از پیش با جلوه های اشرافی و لوکس خود، فریبمان خواهد داد. مدلی فوق العاده با ترکیبی از خصوصیات خودروهای لوکس ایتالیایی برگرفته از فیات (مالک مازراتی) و ترکیبی از هنر ایتالیایی با تواناییهای موتور قدرتمند شش سیلندر کرایسلر.

{photo}93/02/23/chrysler-300-2{/photo}

استفاده از چرم مرغوب با دوخت آشکار و جالب به همراه چوب مات و ترکیب رنگهای گرم در فضای داخلی، باعث شکوه خاصی در هنگام سوار شدن کرایسلر ۳۰۰ می شوند.

این اولین خودروی لوکس کرایسلر است که مجهز به گیربکس هشت سرعته اتوماتیک خواهد شد. در عین حال می توانید خوشحال باشید که خودروی شما آنقدر بهینه شده که تنها با ۷٫۶ لیتر بنزین  صد کیلومتر مسافت بزرگراه را طی می کند. موتور v6 با قدرت ۲۹۲ اسب بخار و حجم ۳٫۶ لیتر گزینه اصلی و یک موتور v8 با حجم ۵٫۷ لیتر و توان ۳۶۳ اسب بخار گزینه قابل انتخاب علاقه مندان این خودرو خواهند بود.

{photo}93/02/23/chrysler-300-3{/photo}

مصرف سوخت در شهر و برای سنگین ترین مدل،  حدود ۱۲٫۳ لیتر اعلام شده است. این میزان، ۱۷ درصد نسبت به مدلهای قبلی کاهش نشان می دهد.

امکانات داخلی این سدان لوکس بسیار فراوان اند. نظیر تهویه مطبوع جداگانه برای جلو و عقب، پدالها و فرمان قابل تنظیم و دارای حافظه، گرم کننده یا خنک کننده جالیوانی، چراغهای LED و سیستم ناوبری، صفحه نمایش ۸٫۴ اینچی لمسی و از این قبیل. استفاده از پلاتین و کروم نیز در جای جای بیرون و داخل خودرو مشهود است.

{photo}93/02/23/chrysler-300-4{/photo}

این خودرو در انواع تک و دو دیفرانسیل تولید می شود. چرخهای مدل دیفرانسیل عقب، ۱۹ اینچی و مدلهای جفت دیفرانسیل، ۲۰ اینچی می باشند.
قیمت کرایسلر ۳۰۰ لوکس دیفرانسیل عقب بین ۴۰ تا ۴۲ هزار دلار و مدلهای دو دیفرانسیل بین ۴۲ تا ۴۵ هزار دلار اعلام شده است که برای یک شبه بنتلی قیمت بسیار فوق العاده ای خواهد بود.

{photo}93/02/23/chrysler-300-5{/photo}

منبع : chrysler

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*