تماشا کنید : مقاومت گلکسی اس ۶ در مقابل نفوذ نوشابه گازدار

همانطور که می دانید ، سامسونگ پرچم دار سال گذشته خود یعنی گلکسی اس ۵ را به استانداردIP67 برای مقاومت در برابر نفوذ مایعات و گرد و غبار مجهز کرد.اما پرچم دار امسال این کمپانی یا همان گلکسی اس ۶ ، هیچگونه گواهینامه ای را برای مقاومت در برابر نفوذ مایعات دریافت نکرده است.با این حال به نظر می رسد که این گوشی مقاومت خوبی در برابر نفوذ نوشابه گازدار از خود نشان می دهد !

یکی از کاربران یوتیوب به نام کاربری adrianisen ، به تازگی میزان مقاومت گلکسی اس ۶ سامسونگ در مقابل نفوذ نوشابه گازدار را مورد آزمایش قرار داده است.آن هم نه یک بار بلکه دو بار و با دو برند مطرح نوشابه یعنی پپسی و کوکا کولا ، حالا دلیل وی برای استفاده از دو مارک نوشابه چه بوده است چیز زیاد مهمی نیست ( یارو پولداره دیگه ! ) نکته جالب اینجاست که گلکسی اس ۶ در پایان هر دو تست کاملا سالم و بدون هیچگونه ایرادی کار می کند. در ادامه این دو ویدیوی را با هم تماشا خواهیم کرد :

ویدیوی مقاومت گلکسی اس ۶ در مقابل نفوذ نوشابه کوکا کولا

ویدیوی مقاومت گلکسی اس ۶ در مقابل نفوذ نوشابه پپسی کولا

نظر شما در مورد این آزمایش چیست ؟ آیا گلکسی اس ۶ ضد آب ساخته شده است ؟

منبع : youtube

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. والا منم گوشیم رو (samsung s5)رو ۵دقیقه انداختم تو اب فیلم گرفتم اپلود کردم تو یوتیوب تو ۳ روز ۶۴۲لایک خورد تقریبا دو برابر گوشیم پول بهم دادم گوشیم هم سالمه!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. اینا میخواست بگن که ما خارجی هستیم پولمون زیاده اینجوری خرج میکنیم پسر اینا یه ملتو گیر اوردن یه بار که با تفنگ افتاد به جون الجی جی۴ یه بار با چاقو چنگال افتادن به جون اس ۶ اج یه بار گوشی های اپل رو ردیف کردن با سامسونگ بهترین های سامسونگ و اپل رو با تفنگ له کردن یه بار اپل ایفون ۶ پلاس رو با اس ۶ انداختن تو اب خراب شد سوخت و … اینا از این کاراشون چی میخوان بفهمونن

  3. خوب این یعنی چی؟ منظور این فرد از این آزمایش چیه ؟