نتایج تست باتری اکسپریا Z2 عمرباتری فوق‌العاده این اسمارت فون را تایید می کند

sony-xperia-z2-battery-test

سایت GsmArena در جدیدترین تست باتری اسمارت‌فون‌ها گوشی Xperia Z2 را مورد تست قرار داده است. این سایت گفته که در تست خود از روش خاصی پیروی می‌کند و فرآیندی را بر روی گوشی اعمال می‌کند که مصرف واقعی باتری را نتیجه می‌دهد.

با وجود این که صفحه نمایش ۰٫۲ اینچ بزرگتر و سخت افزار سریعتر شده اما ظرفیت باتری  تنها ۲۰۰ mAh افزایش پیدا کرده است که خیلی زیاد به نظر نمی رسد اما همه چیز به اینجا ختم نمیشود. قصد داریم به اعداد و ارقام نتایج تست باتری سونی اکسپریا  Z2 نگاهی بیندازیم و آنها را با ارقام موجود برای اکسپریا  Z1 مقایسه کنیم تا اختلاف بین دونسل را ببینیم

تست زمان مکاله سونی اکسپریا z2

sony-xperia-z2-battery-test

سونی اکسپریا  Z2 با ۲۲ ساعت و ۳ دقیقه زمان تحسین برانگیزی را در مکالمه بدست آورد که براحتی آنرا در جمع ۲۰ گوشی برتر تست شده قرار می دهد. حریف نزدیک آن سامسونگ گلکسی اس ۵ تنها یک ساعت کمتر و HTC One (M8) دو ساعت پایین تر از سونی اکسپریا Z2 قرار دارند. از سوی دیگر، سونی اکسپریا  Z1 قبلی و ال جی جی ۲  در تست  خیلی بهتر از سونی اکسپریا Z2 با سه ساعت زمان بیشتر عمل کرده اند هرچند هر کدام از این امتیاز ها بسته به امکانات گوشی در جای خودشان قابل تحسین هستند.

تست وبگردی سونی اکسپریا z2

sony-xperia-z2-battery-test

تست وبگردی، عملکرد فوق العاده دیگری از اکسپریا  Z2 را آشکار کرد. سونی به وضوح مشکلاتی را که اکسپریا  Z1 داشت، در اکسپریا  Z2 رفع کرده است- ۱۱ ساعت و ۳۲ دقیقه داوم باتری سونی اکسپریا Z2 در هنگام وب گردی است که تقریبا دو برابر سونی اکسپریا Z1.این گوشی همچنین سامسونگ گلکسی اس ۵ و HTC One (M8) را با ۲ ساعت پشت سر گذاشته است. اگرچه ال جی جی ۲  با ۱۰ دقیقه اختلاف نسبت به سونی اکسپریا Z2 نزدیک ترین تعیقب کننده این گوشی محسوب می شود

تست نمایش ویدئو سونی اکسپریا z2

sony-xperia-z2-battery-test

خیلی ها به دلیل صفحه نمایش بزرگ تر و بهبودیافته سونی اکسپریا Z2  توجه می کنند و تماشای ویدئو یک دلیل برای این می تواند باشد. سونی اکسپریا Z2 در این مورد نیز با ثبت امتیاز ۱۲:۱۶  ساعت خیلی هم مایوس کننده نبود. این بار نیز تقریبا دو برابر مدل قبلی اش و یک ساعت بیشتر از سامسونگ گلکسی اس ۵ و HTC One (M8) ولی LG G2 با ۱۱:۵۱ ساعت پخش ویدئو خیلی نزدیک به رکورد سونی اکسپریا Z2 می باشد.

نتیجه تست باتری سونی اکسپریا z2

sony-xperia-z2-battery-test

سونی اکسپریا Z2 در مورد زمان استند بای یا آماده به کار نیز توانست به امتیاز قابل تحسین ۸۹ ساعت برسد. اگر شما در هر روز یک ساعت فعالیت (ویدئو، مکالمه و وبگردی) انجام دهید که نشان دهنده تفاوت بین شارژرها باشد. این امتیاز برای اکسپریا Z2  یک رکورد فوق العاده است و آنرا در میان بهترین ها قرار می دهد.

منبع : gsmarena

 

 Sony Xperia Z2 battery life test

The Sony Xperia Z2 comes six months after the Xperia Z1 to displace it from the top of the Sony foodchain by means of a better chipset, bigger display and a bigger 3,200 mAh battery.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*