قاب محافظ اسمارت فون معرفی نشده LG G3 در آمازون برای فروش قرار گرفت !

در روز های اخیر شایعات و تصاویر فاش شده زیادی از دو اسمارت فون پرچم دار آیفون ۶ و ال جی G3 فاش شده است و به نظر می رسد این دو اسمارت فون در لو رفتن تصاویر هم رقابت دارند. البته در این بین امروز نیز اسمارت فون ال جی G3 در دنیای پر تلاطم شایعات و تصاویر فاش شده غوطه ور شده است.

این تصاویر که مربوط به قاب های ال جی G3 می باشد در سایت آمازون برای فروش قرار داده شده اند. به هر حال از لحاظ طراحی یکی از این قاب ها که مقاوم هم هست در بین تمامی قاب هایی که در اواخر این ماه فاش شده اند جذاب تر به نظر می رسد. در حال حاضر این قاب های قرار گرفته در سایت آمازون اطلاعات زیادی را آشکار نمی سازند البته تا به امروز تصاویر و اطلاعات زیادی در خصوص این اسمارت فون فاش شده و اطلاعات زیادی را هم برای فاش باقی نذاشته است. پیش از این می دانستیم که G3 در سه رنگ خاکستری، سیاه و طلایی و با طراحی که گوشه صفحه نمایش آن باریک است رونمایی خواهد شد.

به هر حال انتظار می رود روز به روز شایعات کاهش یابند زیرا همانطور که پیشتر اشاره کردیم اطلاعات زیادی فاش شده که نمی توان مجهولی در این بین یافت. این اسمارت فون در ۲۷ می و با مشخصات صفحه نمایش ۵.۵ اینچی QHD، چیپ ست Snapdragon 801، دوربین ۱۶ مگاپیکسلی و بدنه ضد آب رونمایی خواهد شد.

منبع : gsmarena

 

Cases for unannounced LG G3 available on Amazon

The LG G3 challenges the iPhone 6 to a leak-a-thon! LG’s upcoming flagship has leaked yet again, from a new source. There are a number of cases for the LG G3 available on Amazon, some of which are even on sale! Never mind how when the phone isn’t even official.

At least some of those cases are more attractive than the rugged case we saw last month. Unfortunately, they don’t give us much info on the upcoming flagship, other than plenty of images to gawk at, in case you haven’t seen the unique back and bezel-less front enough times. Gray, Black and Gold seem to be the launch colors for the LG G3.

Anyway, the steady stream of leaks might finally come to an end a week from now – LG will be unveiling a phone on May 27. Rumored specs include a 5.5″ QHD screen, Snapdragon 801 chipset, 16MP camera and a water-resistant body.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*