تماشا کنید : Tushek T600 ، یک ابر خودرو ۶۲۰ اسب بخاری در موناکو

tushek-t600

کمپانی سوپرماشین اسلوونیایی، توشک (Tushek) از همایش تاپ‌مارکز موناکو ۲۰۱۴ برای معرفی مدل جدید خود با نام T600 استفاده کرده است. اولین مدل توشک نیز در همین همایش در سال ۲۰۱۲ با عنوان رنواتیو T500 برای جهانیان عرضه شد. از آن زمان به بعد این کمپانی تأیید کرد که در حال کار بر روی مدل دوم «فورگو T700» است. مطابق گزارش‌ها کار بر روی این مدل ادامه دارد و در همین حال، یک مدل دیگر سوپر ماشین از توشک معرفی شده است: T600 .

خودروهای توشک به خاطر وزن کمشان شناخته می‌شوند. به عنوان نمونه، مدل T500 با وزنی کمتر از ۱۲۰۰ کیلوگرم از پیشرانه V8 استفاده می‌کند. مدل جدید T600 نیز از یک ورژن اسپرت V8 استفاده می‌کند که قدرتی برابر با ۶۲۰ اسب‌بخار دارد. این در حالی است که وزن آن تنها ۱۱۲۰ کیلوگرم است. بنابراین نسبت قدرت به وزن در این خودرو خارق‌العاده است و برای هر اسب‌بخار، حدود ۲ کیلوگرم وزن دارد.

tushek-t600 tushek-t600 tushek-t600 tushek-t600

مدل T600 یک مدل ارتقا یافته از مدل قبلی T500 است؛ ولی در عین حال عناصر جدیدی در آن به کار رفته که آن را تبدیل به یک مدل مستقل از توشک کرده است. شاسی این خودرو، ترکیبی از کربن و تیتانیوم است و نیروی چسبندگی آن به قدری زیادی است که می‌تواند شتاب جانبی ۱.۸g داشته باشد. توشک به زودی جزئیات بیشتری از T600 ارائه خواهد داد. مانند تمام خودروهای این کمپانی، T600 ‌ نیز به صورت دستی ساخته خواهد شد و طراحی آن مطابق خواست هر مشتری می‌تواند تغییر کند.

گالری تصاویر مدل T500 :

{photo}93/03/03/tushek-t600{/photo}

منبع : ۹۵octan

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*