معرفی گوشی ویندوزی ZTE Orbit در نمایشگاه MWC 2012

 


پس معرفی‌ Nokia 601 دومین تلفن همراهی که با سیستم عامل ویندوز فون معرفی‌ شد گوشی ZTE Orbit  نام دارد.در حالی‌ که اکثر سازندگان تلفن‌های همراه ویندوزی گوشی هایخود را با سیستم عامل ویندوز فون مانگو ارائه می دهند اما ZTE این بار از نسخه Tango که نسخه پیش از ویندوز ۸ است در این تلفن همراه استفاده کرده است.
مانند دیگر ویندوز فون‌ها این گوشی نیز از صفحه نمایش متوسط WVGA با وضوح ۴۸۰ در ۸۰۰  با چگالی تصویر ۲۳۳ppi بهره می برد. قابلیت اضافی که در این گوشی دیده می شود هنگام ارسال پیغام‌های مولتی‌ مدیا و رومینگ می‌باشد که مدیریت ایجاد شده بر آنها مفید و مناسب می باشد. ZTE Orbit طراحی مناسب و خوش دستی‌ دارد و گوشه‌های آن به صورت گرد در آمده که یک حاشیه فلزی در قاب زیبائی خاصی‌ به آن بخشیده است.
این گوشی تقریبا مشخصات و سخت افزار‌های پایه و مورد نیاز یک گوشی ویندوزی را دارد که از جمله می‌توان به پردازنده ۱ گیگا هرتزی و دوربین پشتی ۵ مگا پیکسلی آن اشاره کرد که قابلیت فیلم برادری به صورت HD را نیز در خود جای داده است. اربیت با ۴ گیگا بیت حافظه داخلی‌ و مشخصات سخت افزاری و ظاهری خود نشان می دهد که درکلاس قیمت متوسطی قرار خواهد گرفت و احتمالا در ماه آوریل شاهد حضور این تلفن همراه نیز خواهیم بود. 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*