اتتشار نتایج تست باتری فبلت سونی اکسپریا T2 الترا

sony-xperia-t2-ultra

اکسپریا T2 Ultra جدیدترین فبلت سونی می باشد که مدتی است برای خرید در اختیار علاقمندان قرار دارد. این دستگاه از یک باتری تقریبا بزرگ ۳,۰۰۰ mAh، صفحه نمایش ۶ اینچی IPS 720p و یک پروسسور چهارهسته ای با هسته های Cortex-A7 بهره می برد. وبسایت Gsmarena باتری این فبلت را در شرایط مختلف تست کرده که نتایج بدست آمده را در ادامه مشاهده می کنید.

به گفته Gsamarena، وضعیت بازدهی باتری فبلت قبلی سونی یعنی Xperia Z Ultra، بد و ناامید کننده بود، پس طبیعتا نباید انتظار داشت که سونی برروی T2 Ultra معجزه کند.

تست اول مربوط به عملکرد باتری Xperia T2 Ultra در بخش مکالمه برروی شبکه ۳G است. با توجه به اینکه برروی این فبلت صفحه نمایشی بزرگ قرار دارد، بدون تردید Xperia T2 Ultra یکی  از بهترین دستگاهها در این بخش می باشد و عملکرد بسیار خوبی دارد.

sony-xperia-t2-ultra

در بخش مرور وب نیز این اسمارت فون فوق العاده عمل کرده و در بین دستگاههای مختلف در رتبه پنجم قرار گرفته است (۱۲ ساعت و ۱۷ دقیقه). در واقع با این فبلت می توان بیش از نیمی از روز را به مرور وب پرداخت که نتیجه غیرقابل باور برای این فبلت ۶ اینچی است! برای مقایسه، گلکسی نوت ۳ با صفحه نمایشی کوچکتر حدود ۹ ساعت دوام دارد.

sony-xperia-t2-ultra

استقامت این فبلت سونی در آزمون پخش ویدئو نیز بسیار خوب است. ۱۳ ساعت و ۱۲ دقیقه، مدت زمانی است که T2 Ultra در این بخش دوام دارد. این نتیجه هم یکی از بهترین نتایج کسب شده تا به امروز می باشد. البته نوت ۳ در این بخش ۱۳ ساعت و ۳۲ دقیقه دوام دارد ولی به هر حال عملکرد فبلت سونی بسیار خوب است.

sony-xperia-t2-ultra

فبلت Sony Xperia T2 Ultra در سه تست فوق سربلند بیرون آمد. در بخش اسندبای نیز عملکرد این فبلت بسیار خوب می باشد و به یکی از بهترین نتایج کسب شده دست پیدا کرده است. نتیجه این فبلت ۹۶ ساعت می باشد، بدین معنی که باتری این فبلت حدود ۴ روز دوام دارد ، اگر هر روز کاربر یک ساعت مکالمه، یک ساعت مرور وب و یک ساعت پخش ویدئو داشته باشد.

sony-xperia-t2-ultra

نکته مهم دیگری که می بایست به آن توجه شود این است که هنگامی که روشنایی صفحه نمایش برروی ۵۰ درصد تنظیم می شود، میزان روشنایی واقعی صفحه نمایش کمتر از این میزان می باشد (میزان روشنایی واقعی کمتر از ۵۰ درصدی است که نشان داده میشود). در واقع میزان روشنایی تنها کمی بیش از ۱۰۰ نیت است و این بدان معنی می باشد که  اگر شما در تنظیمات میزان روشنایی صفحه نمایش را بیشتر کنید (مثلا در فضاهای بیرونی)، نتایج کسب شده این فبلت در بخش باتری بسیار کمتر خواهد شد.

منبع : gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*