کمپانی BitFenix از دو کیس گیمینگ قدرتمند در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۴ پرده برداشت

کمپانی BitFenix به دلیل تولید کیس گیمینگ با طرح های خاص در میان کاربران شناخته می شود. این کمپانی در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۴ از دو کیس جدید خود با نام های Atlas و Pandora رونمایی کرده که با ظاهر جذاب خود هر کاربری را در غرفه BitFenix میخ کوب می کند. کیس های جدید به سیستم های خنک کننده مایع و همچنین قطعات گیمینگ مجهز گردیدند

کیس Pandora به صورت اختصاصی برای مادربرد های با استاندارد mini-ITX تولید می شود و ابعادی معادل ۱۶۰(عرض)×۴۱۸(عمق)×۴۵۹(ارتفاع) میلیمتر دارد. قابلیت نصب یک درایو ۵.۲۵ اینچ، دو درایو ۳.۵ و ۲.۵ اینچی به همراه پاورهای استاندارد ATX در این کیس وجود دارد.

در بخش خنک کننده ها، دو عدد فن ۱۲۰ میلی متری روی کیس نصب گردیده و می توانید دو عدد رادیاتور  ۱۲۰×۲۴۰ میلیمتری نیز برای خنک سازی پردازنده و کارت گرافیک، داخل کیس Pandora نصب کنید.

{photo}93/03/12/BiFenix{/photo}

کیس Atlas با طرح مکعب شکل خود می تواند ابعادی معادل ۳۸۳(عرض)×۴۴۳(طول)×۵۴۱(ارتفاع) میلیمتر را در اختیار شما قرار دهد. ظاهر این کیس بسیار شبیه به Corsair Arbide Air 540 است و می توانید همانند کیس Corsair، مادربرد های E-ATX را نیز داخل آن نصب کنید. نکته جالب توجه در خصوص کیس Atlas، عدم وجود فضای نصب درایو های ۵.۲۵ اینچی و قابلیت نصب ۱۰ درایو ۳.۵ و ۶ درایو ۲.۵ اینچی است.

در کیس Atlas قادر به نصب ۶ عدد فن ۱۲۰ میلیمتری در قسمت جلو و ۶ عدد فن ۱۲۰ میلیمتری در قسمت بالا خواهید بود که در صورت استفاده از فن های ۱۴۰ میلیمتری، فضا برای نصب ۴ فن ایجاد می شود. همچنین دو عدد فن ۱۲۰ میلیمتری نیز برای تهویه بهتر هوا در قسمت پشت کیس در نظر گرفته شده تا یک محیط بسیار خنک ولی پر سر و صدا برای قطعات خود در اختیار بگیرید.

منبع : techpowerup

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*