نرم افزار عکاسی کارتونی برای گوشی های اندروییدی

 


شاید تاکنون برنامه‌های مختلفی در آندروید برای ویرایش تصاویر دیده باشید که به شما این امکان را می‌دهند که جلوه‌ها و افکت‌های مختلفی را روی تصاویرتان به منظور تبدیل آن‌ها به حالت کارتونی یا نقاشی تبدیل کنید. اما برنامه جدید بازار آندروید، یعنی Cartoon Camera یا دوربین کارتون، که توسط فینگرسافت ساخته شده، یک اپلکیشن ساده است که به شما اجازه می‌دهد پیش‌نمایشی از آن‌چه که افکت موردنظر روی عکس اعمال خواهد کرد در زمان عکس‌گرفتن ببینید.

 


این اپلیکیشن افکت موردنظر را به هرجا که دوربین به سمت آن گرفته شود در همان زمان اعمال می‌نماید. بنابراین شما دقیقا می‌دانید که تصویرتان پس از زدن دکمه گرفتن عکس و اعمال افکت و جلوه موردنظر، چه شکل و فرمی پیدا خواهد کرد. این اپلیکیشن حتی به شما این امکان را می‌دهد که میزان حساسیت افکت را هم در همان زمان گرفتن عکس تنظیم نمایید.
در حالی که بسیاری از اپلیکیشن‌های مشابه که امکان دیدن افکت در زمان گرفتن عکس را برای شما فراهم می‌کنند دارای تاخیر و کندی هستند؛ برنامه دوربین کارتون شما را در این زمینه اذیت نمی‌کند. در واقع با این اپلیکیشن کار شما به همان اندازه روان و راحت است که قبل از نصبش بود. اگر دستگاه شما با Gingerbread یا همان آندروید ۲.۳ یا بالاتر کار می‌کند، از اپلیکیشن برای دوربین جلویی دستگاهتان هم می‌توانید استفاده کنید؛ البته بدیهی است که دستگاهتان باید چنین دوربینی داشته باشد تا بتوانید از این امکان استفاده کنید!
در حال حاضر این اپلیکیشن دارای پنج افکت و جلوه است: کارتون، Sepia، White Strokes، Dark Strokes و Colored Edges.

 


استفاده از اپلیکیشن کاملا آسان است. پس از آن که آن را نصب و باز می‌کنید؛ اپلیکیشن حالت دوربین را اجرا می‌کند. اسلایدرهای پایین و بالای صفحه برای تنظیم میزان زوم و حساسیت به کار می‌روند. گزینه‌های مختلفی روی اسکرین برای شما وجود دارند. می‌توانید فلاش را خاموش یا روشن کنید، به گالری دسترسی پیدا کنید یا افکت دیگری را برگزینید. یک امکان مهم دیگر در دوربین کارتون این است که از قابلیت Tap To Focus هم پشتیبانی می‌کند؛ یعنی با یک اشاره می‌توانید فوکوس را تنظیم نمایید. تصاویری که با این اپلیکیشن ثبت می‌شوند داخل فولدر Cartoon Camera در حافظه شما قابل دسترس هستند.
این اپلیکیشن هم نسخه رایگان دارد هم نسخه پولی. نسخه پولی ۱.۴۱ دلار قیمت دارد که تبلیغات را حذف می‌کند. در بازار آندروید به هر دوی نسخه‌ها می‌توانید دسترسی داشته باشید.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*