فروش شگفت انگیز بازی واچ داگز : ۴ میلیون نسخه تنها در هفته اول !

Watch-Dogs

پیش تر در گجت نیوز خواندید که بازی واچ داگز رکورد پرفروشترین بازی یوبی سافت را در روز اول عرضه شکست و پس از Assassin’s Creed 3، این بار خودش در مقام اول ایستاد.اخبار جدید از رکورد شکنی جدید این بازی و فروش بسیار خوب آن در هفته اول حکایت دارد.در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط یوبیسافت، ناشر بازی واچ داگز، این عنوان در هفته ابتدایی عرضه خود به بازار، در سراسر جهان موفق به فروش ۴ میلیون نسخه ای شده که رقمی غیر قابل پیش بینی و تعجب بر انگیز است. رقمی که حتی ناشر بازی را هم متعجب کرده.
 جالب اینجا است که ایو گیمو، مدیر عامل یوبیسافت تنها انتظار داشته به طور کل، واچ داگز ۶٫۳ میلیون نسخه بفروشد که با فروش هفته اول این بازی، بعید نیست طی ماه های آینده این میزان فروش به بیش از ۲۰ میلیون هم برسد و برای مدتی یوبیسافت Assassin’s Creed را به عنوان ماشین پولسازی خود فراموش کند و واچ داگز را جایگزین آن کند. اما چه چیزی بهتر از دو ماشین اسکناس چاپ کن؟

واچ داگز ۶ خرداد برای کامپیوتر و کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان، پلی استیشن ۳ و اکس باکس ۳۶۰ منتشر و موفق به کسب میانگین امتیازات ۸۲ شد. نسخه مخصوصی از این بازی برای کنسول Wii U در دست کار قرار دارد و البته محتواهای اضافه برای همه پلتفرم ها در مسیر ساخت قرار گرفته اند. باگ های متعدد بازی مخصوصا روی نسخه PC هم در حال برطرف کردن هستند.

منبع : vg247

 

Watch Dogs sells 4 million in first week
Ubisoft’s Watch Dogs has sold-through 4 million units in its first week according to the publisher.

“The results we achieved in the first week of launch are amazing and prove Ubisoft’s commitment to developing new blockbuster IP and thoroughly new-gen experiences,” said Darren Bowen, UK Sales Director.

The game was released on Xbox One, PC, PS4, PS3 and Xbox 360 last week with Ubisoft stating it’s the best-selling game in the company’s history.

The Wii U version of the game is due “this fall”.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. با ایمیل در ارتباط باشیدmessi829195@yahoo.com

  2. سلام کسی واچ داگز کارکرده بدون خط و خش برایps4با قیمت ۵۰تومن داره؟؟؟