مایکروسافت اولین آپدیت بزرگ ویندوز ۱۰ را منتشر کرد

کمپانی مایکروسافت ، یک هفته پس از انتشار نسخه نهایی ویندوز ۱۰ ، اولین آپدیت بزرگ برای این سیستم عامل را منتشر کرد.با اینکه هنوز جزئیات این بروزرسانی از سوی مایکروسافت منتشر نشده با این حال مایکروسافت می گوید این آپدیت ارتباطی به بخش امنیت ویندوز ۱۰ نداشته و شامل برخی ویژگی های جدید و بهبود ها در این سیستم عامل می شود.

windows-10-1

این بسته ی به روز رسانی با عنوان KB3081424 منتشر شده است. قبل از این گزارش شده بود که شاید این به روز رسانی با عنوان Service Release 1 منتشر شود، اما به نظر می رسد که مایکروسافت نظر خود را تغییر داده است یا اینکه برای وهله ی اول برنامه ای را برای نام گذاری با آن عنوان نداشته است. صفحه ی پشتیبانی اضافه می کند که:

به روز رسانی های ویندوز ۱۰ تجمعی هستند. بنابراین این بسته شامل تمام موارد عرضه شده ی قبلی می باشد (KB 3074683). اگر شما به روز رسانی های قبلی را دریافت کرده باشید، تنها موارد جدید موجود در این بسته برای شما دانلود خواهد شد و بر روی کامپیوتر شما نصب می شود.

windows-10-2

حجم این به روز رسانی ۳۲۵ مگابایت است. امیدوار هستیم که در آینده ی نزدیک، مایکروسافت توضیحات بیشتری را پیرامون آنچه که در بسته ی به روز رسانی KB3081424 وجود دارد، ارائه دهد. به احتمال زیاد این به روز رسانی اولین به روز رسانی از مجموعه به روز رسانی هایی است که پس از انتشار نسخه ی نهایی ویندوز ۱۰ و برای رفع مشکلات ارائه خواهند شد.

منبع: WINDOWSCENTRAL

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. اخه چه کاریه که این همه اپدیت
    همون ویندوز ۷ خوبه دیگه

    برای مثال شما دیدی که اپل وقتی ایفون ۴s رو لنز ۸ مگاپیکسل روش گزاشت عین رادیو خراب تا چندین سال همون ۸ مگاپیکسل رو ادامه داد

    ویندوز هم باید اینطور میشد باید هی اپدیت میداد میداد تا به اوج کمال برسه