سه کلیک

بازدید معاون گردشگری از سه کلیک

علی دارابی (قائم‌مقام وزیر و معاون وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایران) در بازدید از  غرفه سه کلیک، حمایت بیشتر از فعالان گردشگری را توصیه کرد.

در حین این دیدار نیز مهدی حسینی مدیر تورهای اروپایی سه کلیک یادآور شد: بیش از ۳۰۰ نفر اشتغال‌زایی در سه کلیک اتفاق افتاده و امیدواریم با کاهش روند همه گیری کرونا، منتظر شکوفایی بیش از پیش گردشگری باشیم. در آخر آقای حسینی توضیحاتی درباره نقشه راه سه کلیک و تسهیل گردشگری برای مخاطبان ارائه کرد.

سه کلیک

یکی دیگر از افراد شاخص؛ عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نیز از غرفه سه کلیک در این نمایشگاه دیدن داشتند.

نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی در پانزدهمین دوره خود که در تهران برگزار شده است با حضور هیات‌هایی از کشورهای همسایه (عراق، پاکستان، عمان، افغانستان) در دوران کرونا، نوید روزهای خوب سفر را می‌دهد. اگر از جمله افرادی هستید که گردشگری و سفر برای شما در اولویت است؛ بازدید از این نمایشگاه، فرصت خوبی برایتان خواهد بود تا با مراجعه به سالن 38، با سه کلیک و خدمات این سایت (3click.com) آشنا شوید.

سه کلیک

سه کلیک با خانواده 300 هزار نفری‌اش از زمان شروع کرونا تا به الان توانسته با امکانات خوب گردشگری؛ از جمله : رزرواسیون آنلاین هتل ، بلیط هواپیما ،تور و جاذبه های گردشگری و همچنین پشتیبانی 24 ساعته؛ خاطرات خوبی را برای مسافرین بسازد.

سه کلیک سه کلیک سه کلیک سه کلیک

این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*