شاسی بلند برقی سانگ یانگ

اولین نشانه حیات سانگ یانگ مشاهده شد؛ یک شاسی بلند برقی در راه است

اولین نشانه حیات دوباره شرکت سانگ یانگ، یک خودرو شاسی بلند برقی است که اطلاعات محدودی از آن فاش شده است. در ادامه می‌توانید تصاویر این خودرو را ببینید.

شرکت سانگ یانگ مدتی است که درگیری‌ها و مشکلات مالی دارد و به همین خاطر نتوانسته آنچنان که باید خوش بدرخشد. به نظر می‌رسد که موانع مالی این کمپانی کره‌ای هم اکنون مرتفع شده و باید انتظارات خوبی از آن داشته باشیم.

بازگشت سانگ یانگ با یک شاسی بلند برقی

طی سال‌هایی که سانگ یانگ با مشکلات مالی سر و کله می‌زد و سال‌ها از صنعت خودروسازی عقب مانده بود، دنیای خودروسازی دچار انقلابی بزرگ به خصوص در عرصه تولید خودروهای برقی شده است. حالا این شرکت قصد دارد از راه نرسیده تمام توان و تمرکزش را روی خودروهای الکتریکی بگذارد.

اکنون سانگ یانگ خودروی برقی خود را با کد J100 در معرض نمایش گذاشته است؛ خودروی شاسی بلند آفرودی که از قضا برقی است و به تازگی تصاویری از آن در کره جنوبی مشاهده شد. قبل از این که سانگ یانگ بخواهد J100 را رونمایی کند، اولین خودروی برقی خود را با همکاری ادیسون موتورز روانه بازارها کرده و هم اکنون در بازار برخی کشورها از جمله اسپانیا به فروش می‌رسد.

سانگ یانگ J100

آنچه در تصاویر دیده می‌شود، نمایانگر زبان طراحی جدید این شاسی بلند برقی است. سانگ یانگ سعی کرده یک خودروی آفرودی الکتریکی متفاوت راهی بازار کند و به همین خاطر ظاهر J100 را خشن و ماجراجویانه طراحی کرده است. چراغ‌های عمودی در عقب و چراغ‌های باریک افقی در جلو، شباهت زیادی به طراحی محصولاتی نظیر لندروور و رنجروور دارد.

این شاسی بلند برقی در ابعاد متوسط تولید و عرضه خواهد شد و از آن به عنوان برادر بزرگتر سانگ یانگ کوراندو برقی یاد می‌شود. امیدواریم که این خودروی کره‌ای بتواند همچون روزهای اوجش خوش بدرخشد. متاسفانه اطلاعات ما در خصوص این خودرو محدود است و نمی‌دانیم که از چه پیشرانه‌ای استفاده خواهد کرد و چند تیپ خواهد داشت. سانگ یانگ در نهایت این امید را می‌دهد که J100 در سال 2022 وارد خط تولید شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*