E3 2014 : بازي Assassin s Creed: Unity معرفي شد

assassin-s-creed-unity

 Assassin’s Creed تنها یک بازی ساده نیست، بسیاری از علاقه‌مندان بازی، آن را فراتر از یک بازی دوست دارند و البته عده‌ای نسخه‌های مختلف آن را تکراری می‌دانند. تصاویر و ویدیویی از نسخه‌ی جدید این بازی  یعنی Unity را در ادامه با هم می‌بینیم.

در جریان کنفرانس E3 مایکروسافت، Vincent Pontbriand از تهیه‌کنندگان یوبی‌سافت اعلام کرد که بازی محبوب Assassin’s Creed: Unity قابلیت بازی توسط حداکثر 4 نفر را خواهد داشت، نکته‌ای که از دیدگاه او تجربه متفاوتی را برای علاقه‌مندان به این بازی رقم خواهد زد.

{photo}93/03/20/4{/photo}

به نظر می‌رسد کارگردان این سری از بازی کسی جز Alexandre Amancio نیست، او که سابقه کارگردانی Ezio finale Revelations را نیز در کارنامه دارد، پس از عرضه این بازی، یوبی‌سافت را ترک کرد و حدود دو سال بعد مجدد به یوبی‌سافت بازگشت. اگرچه Revelations با انتقادات گوناگونی مواجه شد ولی حالا باید دید آیا تجربه او در ساخت Revelations باعث بالاتر رفتن کیفیت ساخت Unity نیز شده است یا خیر.یوبی‌سافت وعده داده است که در این بازی باید منتظر نوآوری‌های زیادی باشیم.

این بازی که توسط 10 استودیوی Ubisoft Montpellier ، Chengdu ، Singapore، Quebec، Annecy، Shanghai، ،Toronto، Kiev،Montreal ، Bucharest توسعه داده شده است، در قرن 18 و در پاریس جریان دارد. انقلاب فرانسه در حال شکل‌گیری است و Arno شخصیت اصلی بازی یکی از اعضای محفل Assassin های فرانسه است. این بازی برای ماه‌های پایانی سال 2014 و برای Xbox One ، PS4 و PC عرضه خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*