واکنش کمپانی وان پلاس به خبر تاخیر در عرضه اسمارت فون Oneplus One

oneplus-one

پس از اعلام خبر تأخیر در ارائه گوشی One Plus One به علت مشکلات نرم افزاری، این شرکت سریعاً خبری مبنی بر رفع مشکل رام سیانوژن را منتشر کرد.وان پلاس ادعا می کند که مشکل نرم افزاری گوشی خود را برطرف نموده و از امروز عرضه این گوشی آغاز خواهد شد.

مسئول بخش اندروید شرکت وان پلاس اضافه کرد:

“تاخیر بوجود آمده در عرضه سفارشات اولین نسخه این گوشی به علت اطمینان از کارکرد امن و فراهم آوری تجربه بهتر برای مصرف کنندگان بوده است. تیم سیانوژن بسیار سریع دست به کار شدند و مشکل امنیتی open ssl را برطرف کرده اند. اولین محموله از این گوشی برای خریدارانی که دعوتنامه دارند از امروز ۱۳ ژوئن ۲۰۱۴ ارسال خواهد شد. ”

از آنجایی که این محصول از امروز برای خریداران ارسال می شود، مدتی زیادی طول نمی کشد تا آنها قدرت اسمارت فون خود را به رخ دیگران بکشند. کمپانی وان پلاس با وجود طرفداران بسیاری که از زمان معرفی اسمارت فون وان پلاس وان به دست آورده است تا کنون دوران سختی را پشت سر گذاشته است. همچنان که زمان عرضه این گوشی نزدیک تر می شود، خریداران بسیاری که قدرت خرید بیشتری دارند به سمت بازارهایی هجوم برده اند که بتوانند بدون دعوتنامه  اما با قیمت بالاتر این گوشی را تهیه نمایند.

با تشکر از بامداد روزگار عزیز برای ترجمه و  ارسال این مطلب.

منبع : gizchina | ترجمه بامداد روزگار ( کاربر گجت نیوز )

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*