اسمارت فون وان پلاس وان را بدون نیاز به دعوتنامه آنلاین خریداری کنید

بالاخره بعد از حرف و حدیث های فراوان گوشی وان پلاس وان معروف برای فروش در فروشگاه اینترنتی oppomart قرار گرفت. وقتی وارد این فروشگاه می شوید امکان خرید این گوشی برای کاربر فراهم شده است البته در این میان مواردی وجود دارد که باید حتما در نظر داشته باشید.

براساس اطلاعات موجود در حال حاضر تنها نسخه ۱۶ گیگابایتی با رنگ Silk White برای فروش در این فروشگاه قرار گرفته است و نسخه ۶۴ گیگابایتی موجود نیست. این گوشی با قیمت ۳۹۹ دلار در این وب سایت به فروش می رسد که صد دلار گرانتر از قیمتی است که این شرکت با دعوتنامه به فروش می رساند (البته بعید به نظر می رسد کلا کسی به راحتی بتواند دعوت نامه بگیرد).

اما مورد دیگری که در این میان وجود دارد ارائه این گوشی در دو نسخه نرم افزاری CyanogenMod و Color OS است. البته گوشی های که با هریک از این سیستم عامل ها ارائه می شود از نظر سخت افزاری هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارد و دقیقا مانند یکدیگر است.

البته در حال حاضر تنها نسخه Color OS  عرضه شده چون نسخه CyanogenMod 11S هنوز آماده نیست و کاربران باید نسخه دیگر را خریداری کنند تا اینکه مدتی دیگر این نسخه سیستم عامل در وب سایت رسمی این شرکت عرضه شود تا بتوانید سیستم عامل گوشی خود را به CyanogenMod تغییر دهید. مورد دیگر که باید در این میان مورد توجه قرار گیرد پشتیبانی از شبکه های مخابراتی کشور ما است در حال حاضر نسخه ای که در وب سایت Oppomart به فروش می رسد قابلیت پشتیبانی از شبکه نسل چهار با فرکانس ۱۸۰۰، ۲۱۰۰ و ۲۶۰۰ مگاهرتز و شبکه نسل سه با فرکانس ۸۵۰، ۹۰۰ و ۱۹۰۰ و ۲۱۰۰ را دارد.

ما برای اطمینان مراحل خرید را انجام دادیم که خوشبختانه در این فروشگاه امکان فرستادن محصول به ایران هم وجود داشت. فقط در مرحله آخر برای پرداخت شما را به وب سایت paypal می فرستد که در این مرحله به علت ایجاد محدودیت برای آی پی ایران باید از روشی دیگر آی پی خود را تغییر دهید. به یاد داشته باشید که باید مبلغ ۲.۹۹ دلار هم برای هزینه ارسال بدهید که با احتساب هزینه گوشی مبلغ کل ۴۰۱.۹۹ دلار خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*