۵ نقطه ضعف آزار دهنده ال جی جی ۳ رو شد

lg-g3

همانطور که همه شما می دانید ، هر وسیله الکتریکی در کنار مزایای بی شمار دارای معایبی نیز هست و همین نقاط ضعف و قوت باعث ایجاد رقابت ما بین رقبا می شود . ال جی جی ۳ هم از این قضیه مستثنی نیست و در کنار امکانات بی نظیر و مختلف معایبی هم دارد که در ادامه ۵ مورد از این نقاط صعف را خواهیم دید ، با گجت نیوز همراه باشید .

Sharpness بیش از اندازه در صفحه نمایش

lg-g3

ال جی جی ۳ اولین گوشی بود که از صفحه نمایش QHD استفاده کرد. این یک نقطه قوت بی نظیر برای این گوشی به شمار می رود ولی متاسفانه ال جی دست به اقدامی زده است که منجر به افزایش بی رویه Sharpness تصویر و در نتیجه منجر به ایجاد هاله هایی در اطراف آیکون ها و کلمات شده است. در تصویر زیر که البته مربوط به این گوشی نیست و برای درک بهتر این قضیه برای شما قرار گرفته شده است، می توانید به راحتی این ایراد را مشاهده کنید.

  دکمه هایی که به سختی روی صفحه نمایش می بینید!

lg-g3

دکمه های روی صفحه نمایش که به آرامی جای پای خود را روی گوشی های اندرویدی باز کردند، به علت عدم پشتیبانی بعضی از نرم افزار های موجود همچون بازی ها و عدم هماهنگی و پشتیبانی از قابلیت Immersive به نقطه ضعفی قابل توجه تبدیل شده اند. همانطور که در تصویر می بینید، دکمه های خاکستری و پس زمینه تصویر در شرایط جالبی قرار ندارند و چشم را اذیت می کنند.

  ضعف صفحه نمایش در محیط های پر نور

lg-g3

بله درست می بینید. این یک جی ۳ است در کنار اس ۵ سامسونگ. دو رقیب سرسخت که متاسفانه در این تصویر ال جی جی ۳ حرفی برای گفتن ندارد. با اینکه جی ۳ از صفحه نمایش بهتر و بزرگتر ۵.۵ اینچی بهره برده است ولی در محیط پر نور مخصوصا در زیر آفتاب باید به چشمانتان فشار بیاورید تا تصویر را ببینید!

عدم وجود تنظیمات دستی در دوربین

lg-g3

به تصویر دقت کنید. عکس بالایی مربوط به جی ۳ و پایین آن جی ۲ است. خوب مقایسه کنید تا ببینید در جی ۳ مثل اینکه طوفان آمده است و خبری از منوی تنظیمات با آن آب و تابی که در جی ۲ قابل مشاهده است، نیست! حالا چرا؟! دوربین جی ۳ که ۱۳ مگاپیکسلی و با +OIS است و این همه امکانات عریض و طویل مثل فوکوس خودکار با کمک لیزر!!! دارد آخر چرا نباید امکان تنظیم دستی میزان ISO، تنظیم حالت های مختلف در زمان های مختلف روز، فیلمیرداری فول اچ دی در حالت ۶۰ فریم را نداشته باشد!

 فراموشی در قرار دادن یک عینک دودی در بسته بندی جی ۳!!!

lg-g3

شوخی که نیست! اگر قصد دارید از جی ۳ در شب استفاده کنید و کور نشوید حتما از عینک دودی استفاده کنید! چرا؟ چون به اندازه کافی نور صفحه نمایش را در شب کم نمی کند تا چشمانتان از حدقه بیرون نزند! به همین سادگی.

منبع : phonearena

 

The dark side of the LG G3: 5 mighty annoying features

The LG G3 is the first top-end smartphone with a super high-res, 5.5” Quad HD display, and it has plenty of innovation packed in it to get excited about: starting with the tiny screen bezel and compact for its display size, the latest Snapdragon 801 system chip, and 13-megapixel OIS+ camera. At the same time, though, it’s only fair to point out its flaws as well – we've done the same for devices like the Samsung Galaxy S5, and will continue doing this for other devices.Most of the annoyances mentioned below are little things, not a real deal-breaker, but they just grow more irritating over time. These are also not things that would derail you from buying the phone, but we believe making an informed decision is always better. Finally, we hope LG takes a note and adds this final level of polish to perfect its otherwise great-looking LG G3.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*