شرایط فروش اقساطی جک S5 فیس لیفت

شرایط فروش اقساطی جک S5 فیس لیفت ویژه عید فطر

شرایط فروش اقساطی جک S5 فیس لیفت ویژه عید فطر اعلام شد. کرمان موتور در این طرح فروش شاسی بلند جک اس 5 جدید را به شکل اقساطی به مشتریان عرضه خواهد کرد.

شرکت کرمان موتور که به عنوان نماینده محصولات چینی جک در بازار ایران محسوب می‌شود با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد قصد دارد شاسی بلند چینی جک اس 5 فیس لیفت را به صورت اقساطی از تاریخ 6 اردیبهشت تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ویژه عید فطر به بازار عرضه کند. در ادامه جزئیات شرایط فروش اقساطی جک اس 5 فیس لیفت ویژه عید فطر را مشاهده می کنید:

شرایط فروش اقساطی جک S5 فیس لیفت – اردیبهشت ۱۴۰۱

شرایط فروش اقساطی جک S5 فیس لیفت

قیمت مصوب جک اس 5 فیس لیفت در این طرح فروش 935 میلیون تومان در نظر گرفته شده و مشتریان می‌توانند این شاسی بلند چینی جدید را با پیش پرداخت 500 میلیون تومان یا 550 میلیون تومان با مدت بازپرداخت اقساطی ۱۸ ماهه و ۳۰ ماهه خریداری کنند.

این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و در رنگ‌های سفید، مشکی میکا، خاکستری طوسی روشن متالیک، آبی زنگاری متالیک، قهوه‌ای متالیک و نقره‌ای آبی متالیک به فروش می‌رسد. همچنین وضعیت سند این خودرو تا پایان اقساط در رهن شرکت کرمان موتور خواهد بود و جریمه تاخیر در تحویل نیز 3 درصد ماهیانه در نظر گرفته شده است. ضمن این که این شاسی بلند با موعد تحویل 30 روز کاری به دست مشتریان خواهد رسید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

4 دیدگاه

  1. خوشم میاد کرمان موتور مردم را غارت می کند و‌کسی جلودارش نیست

  2. سلام برای خرید کردن با این شرایط اقساطی به کدوم نمایندگی باید مراجعه کنم؟