تماشا کنید : همکاری آئودی با دانشمندان برای ساخت یک ماه پیما

کمپانی خودروسازی آلمانی آئودی با انتشار ویدیویی از همکاری خود با گروهی از دانشمندان برای ساخت یک ربات ماه پیما خبر داد.البته آئودی از نظر تکنیکی، توانایی ساخت یک ماه‌پیما را ندارد، اما توانایی کمک به توسعه (طراحی ظاهری و ارتقا) آن را دارد.در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

Mission-to-the-Moon-1

آئودی پیش‌تر در بیانیه نسبتاً کوتاهی این همکاری را اعلام کرده بود اما در حال حاضر اولین ویدئو رسمی خود را جهت تأیید این همکاری منتشر کرده است. البته هیچ‌گونه اطلاعاتی در آن به نمایش درنیامده و فقط مشخص است که این ربات با استایلی مشابه کنجکاوی (ربات مریخ‌نورد ناسا)، ساخته خواهد شد. آئودی نام این پروژه را ” Mission to the Moon ” گذاشته است.

Mission-to-the-Moon

مطمئناً یکی از اصلی‌ترین چالش‌های ساخت چنین ربات‌هایی سیستم تعلیق فوق پیشرفته ای است که در آن‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد، تا پیمایش در شرایط ناهموار و غیرقابل پیش‌بینی بدون مشکل انجام شود. آئودی می‌خواهد برای طراحی آن، از تکنولوژی چهار چرخ کواترو به همراه تکنیک‌های تولید بدنه کم‌وزن و رانندگی بدون سرنشین خود کمک بگیرد.

این پروژه می‌تواند جنبه تبلیغاتی برای آئودی داشته باشد و شعاری که آئودی برای این پروژه در نظر گرفته به نوع خود جالب است:

در ابتدا ما رالی را با کواترو تسخیر کردیم، سپس جاده و در حال حاضر …

منبع: carscoops

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*