جتور X70S جدید

آغاز پیش فروش جتور X70S جدید (فیدلیتی پرستیژ) در چین

جتور X70S جدید به صورت پیش فروش در بازار چین عرضه شد. نسخه ایرانیزه شده این شاسی بلند چینی نیز با نام فیدلیتی پرستیژ در سال ۱۴۰۱ به بازار ایران عرضه خواهد شد.

جتور که به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های چری محسوب می‌شود به تازگی مدل جدیدی از شاسی بلند جتور X70S را در قالب طرح پیش فروش به بازار چین عرضه کرد. گفتنی است بهمن موتور نیز قصد دارد نسخه ایرانیزه شده این شاسی بلند خانوادگی را با نام فیدلیتی پرستیژ در سال ۱۴۰۱ به بازار ایران عرضه کند. این خودرو در نسخه جدید نسبت به قبل جذاب‌تر و قدرتمندتر شده است.

جتور X70S جدید در چین عرضه شد

جتور X70S جدید

این شاسی بلند چینی در 6 تیپ 7 نفره با مبلغ پیش پرداخت 3 هزار یوان به بازار چین عرضه شده و قیمت نهایی مدل‌های مختلف آن نیز از ۸۷ هزار و 900 یوان تا ۱۱۹ هزار و ۹۰۰ یوان خواهد بود. به طور کلی جتور X70S جدید برای آن دسته از مشتریانی که خواهان یک شاسی بلند با مشخصات فنی و قیمت تمام شده مناسب هستند، یک گزینه ایده‌آل به شمار می‌رود.

جتور X70S جدید

این خودرو نسبت به قبل از پیشرانه‌ای قدرتمندتر بهره می‌برد. جتور برای مشتریان این خودرو امکان سفارش پیشرانه توربوشارژر ۱.۶ لیتری را فراهم کرده که به سیستم تزریق مستقیم سوخت مجهز بوده و می‌تواند قدرتی برابر با ۱۹۷ اسب بخار را به تولید برساند. همچنین یک گیربکس 7 سرعته دو کلاچه اتوماتیک نیز وظیفه انتقال قدرت به چرخ‌ها را بر عهده دارد.

جتور X70S جدید

جتور X70S جدید در بخش امکانات رفاهی نیز از سیستم ورود و استارت بدون کلید، شارژر موبایل، صندلی‌های چرمی، سقف پانوراما، دو صفحه نمایش 12.3 و 10.25 اینچی و همچنین قابلیت تصفیه هوای کابین با فیلتر ذرات CN95 بهره می‌برد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه