نسخه 6 چرخ فورد F-150 رپتور

نسخه 6 چرخ فورد F-150 رپتور، شما را حیرت زده می‌کند

این نسخه 6 چرخ از فورد F-150 رپتور، یک هیولای درشت‌هیکل تمام‌عیار است. در ادامه شاهد مشخصات و تصاویر این پیکاپ آمریکایی 6 چرخ باشید.

با افزایش دوباره محبوبیت پیکاپ های 6 چرخ، شرکت کمتر شناخته‌شده‌ای نسبت به سایر تیونرهای پیکاپ با نام Elite Motor Cars از میامی فلوریدا، یک نسخه 6 چرخ از فورد F-150 رپتور ساخته است. این نسخه که فقط 350 کیلومتر کارکرد دارد، در سایت Bring a Trailer به فروش گذاشته شده است. اگرچه سایر پیکاپ های 6 چرخ معروف‌تر از تیونرهایی نظیر Hennessey و Apocalypse با قیمت 200 هزار تا 500 هزار دلاری ارائه می‌شوند، این نسخه 6 چرخ اف 150 رپتور با قیمت مقرون به صرفه‌تری در دسترس قرار دارد.

این نسخه 6 چرخ فورد F-150 رپتور مشابه سایر نسخه‌های آن، از یک پیشرانه 3.5 لیتری V6 اکوبوست با گیربکس اتوماتیک 10 سرعته بهره می‌برد. در قسمت عقب این پیکاپ یک محور دیگر و اتاق بار سفارشی با فلاپ‌های گلگیر پلاستیکی نصب شده و همچنین برای سیستم تعلیق کمک‌فنرهای Fox در نظر گرفته شده است. ضمناً تمام چرخ‌های 20 اینچی این خودرو از تایرهای Nitto Ridge Grappler با 37 اینچ قطر و 12.5 اینچ عرض برخوردار شده‌اند.

این نسخه خاص 6 چرخ در سایت Bring a Trailer به مزایده گذاشته شده و در زمان نگارش این مطلب، بالاترین مبلغ پیشنهادشده برای آن 70 هزار دلار بوده است. این درحالی است که نسخه معمولی فورد F-150 رپتور هم‌اکنون با حداقل قیمت 70 هزار دلار عرضه می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*