با Vortex ، اسپیکر بلوتوثی معلق در هوا آشنا شوید

پیش از هم مدل های مختلفی از اسپیکرهای ( بلندگو ) معلق را دیده بودیم.محصولاتی که به خاطر ساختار طراحی جالبشان یعنی همان معلق بودن در هوا ، جذابیت بسیاری دارند.امروز می خواهیم شما را با نمونه ای جدید از این اسپیکر ها با نام Vortex آشنا کنیم.بلندگوی بی‌سیم Vortex از بلوتوث ۴.۱ و NFC بهره می‌برد و با پایه آهنربایی خودش می‌تواند تلفن‌همراه و تبلت را شارژ کند..با گجت نیوز همراه باشید.

بلندگوی بلوتوث معلق در هوای Vortex ، از بلوتوث ۴.۱ بهره می‌برد. این محصول که ظاهر بسیار جذابی دارد، یک بلندگوی بی‌سیم است. برای آن یک پایه آهنربایی طراحی شده که باعث می‌شود بلندگوها که در یک محفظه کره مانند قرار گرفته‌اند، روی هوا معلق بمانند. انرژی آهنربا باعث شده که این کره در فاصله‌ای کم، بالای پایه آن قرار بگیرد.

در این محصول یک باتری ۱۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی در نظر گرفته شده که می‌تواند ۸ ساعت موسیقی پخش کند. بلندگوی Vortex از NFC بهره می‌برد و می‌توان آن را با دستگاه‌های مختلف همگام‌سازی کرد. همچنین در قسمت پایه آهنربایی این محصول پورت‌های USB و micro-USB قرار گرفته‌اند. باید به این موضوع اشاره کرد که حداکثر توان این بلندگو ۵ وات است.

استفاده از بلوتوث ۴.۱ در این محصول باعث شده صدای بسیار خوبی از آن خارج شود و همچنین ارتباط برقرار شده میان این بلندگو و دستگاه‌های دیگر هم از کیفیت بالایی برخوردار باشد. پایه آهنربایی Vortex دارای پورت USB است که کاربر می‌تواند با متصل کردن موبایل یا تبلت خودش آن‌ها را شارژ کند. البته باید به این موضوع توجه داشت که در صورت شارژ کردن دستگاه‌های دیگر به وسیله این بلندگو، به مقدار کمتری می‌توانید با آن موسیقی گوش کنید.

بلندگوی Vortex با قیمت ۱۱۹ دلار راهی بازار می‌شود.

منبع : guru3d

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*