پویش همراه اول

پویش همراه اول برای ختم سوره یس با استقبال کاربران به پایان رسید

پویش همراه اول برای ختم سوره یس با استقبال کاربران از طرح آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد به ویژه بانوان سرپرست خانوار به پایان رسید.

اپراتور همراه اول با آغاز ماه مبارک رمضان و در راستای ترویج فرهنگ اسلامی و قرائت قرآن کریم پویش ختم سوره یس را برگزار کرد. با توجه به این که یکی از اهداف این طرح آزادی زندانیان جرایم غیر عمد به ویژه بانوان سرپرست خانوار اعلام شده بود، هموطنان و روزه‌داران از این پویش به میزان چشمگیری استقبال کردند.

پایان پویش همراه اول برای ختم سوره یس

اپراتور همراه اول در این پویش مردمی امکانی را فراهم کرد تا مشترکان این اپراتور با تماس رایگان با شماره 9998 بتوانند در ثواب ختم سوره یس سهیم شوند. طبق اعلام همراه اول، این اپراتور در راستای مسئولیت اجتماعی خود متناسب با تعداد ختم سوره یس، منابع مالی لازم برای آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد به ویژه بانوان سرپرست خانوار را تامین خواهد کرد.

طبق آمار، طی اجرای این پویش بیش از ۱ میلیون و ۱۷۰ هزار تماس با مدت زمان 3 میلیون و 345 دقیقه شنیدن کلام وحی ثبت شد. همراه اول نیز به ازای این مشارکت از محل بودجه مسئولیت اجتماعی خود مبلغی بیش از 7 میلیارد ریال را از طریق ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد اعطا می‌کند.

همچنین همراه اول برای تشویق مشترکان به حضور در این پویش طرح قرعه کشی کمک هزینه سفر به مشهد مقدس را در نظر گرفته بود که طبق آن 30 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به ارزش هر نفر 50 میلیون ریال نیز به برندگان به قید قرعه اعطا خواهد شد. همچنین قرار است مراسم اعطای این جوایز به زودی برگزار شود.

گفتنی است پرسنل همراه اول طی دو مرحله و در آستانه نوروز سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ برای کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد حدود 3.5 میلیارد ریال کمک کردند که معادل همان رقم را نیز همراه اول اعطا کرد تا در مجموع با پرداخت بیش از 7 میلیارد ریال از سوی مجموعه همراه اول از طریق ستاد دیه کشور شاهد آزادسازی تعدادی از زندانیان باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*