شرایط فروش ایران خودرو در اردیبهشت 1401

شرایط فروش ایران خودرو در اردیبهشت 1401 اعلام شد؛ فروش فوری و پیش فروش در سامانه یکپارچه

شرایط فروش ایران خودرو در اردیبهشت 1401 اعلام شد. این طرح برای اولین بار در سامانه یکپارچه فروش خودرو برگزار می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید در راستای حذف قرعه کشی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، اقدام به راه اندازی سامانه‌ای جدید تحت عنوان سامانه یکپارچه فروش خودرو کرده است. از این به بعد تمامی قرعه کشی‌ها زیر نظر سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و در این سامانه برگزار خواهد شد.

جزئیات شرایط فروش ایران خودرو در اردیبهشت 1401

گفتنی است ایران خودرو نیز طرح جدید فروش و پیش فروش محصولات خود را برای اردیبهشت ماه 1401 اعلام کرده و قرار است که در دو مرحله برخی از محصولات خود را روانه بازار کند. لازم به ذکر است که یکی از این طرح‌ها به صورت عادی و دیگری برای حمایت از جوانی جمعیت است.

متقاضیان می‌توانند از روز سه شنبه مورخ 27 اردیبهشت ماه 1401 با مراجعه به سایت Sale.iranecar.com نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. مدت و مهلتی که برای ثبت نام در نظر گرفته شده است یک هفته خواهد بود. همان‌طور که گفتیم در این طرح دو مرحله فروش و پیش فروش را خواهیم داشت که طرح فروش با قیمت قطعی و طرح پیش فروش با قیمت غیر قطعی است.

شرایط فروش ایران خودرو در اردیبهشت 1401

از جمله شرایط فروش با قیمت قطعی این است که 9 خودروی ایران خودرو با موعد تحویل 3 ماهه به دست مشتریان خواهد رسید. این خودروها عبارتند از: پژو 206 تیپ 2، پژو 206 تیپ 3 با سقف شیشه‌ای، پارس سال سفارشی با موتور XU7P، پارس TU5، پژو 207 دستی با سقف شیشه‌ای، تارا اتوماتیک، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک، سورن پلاس مدل 1400 و رانا پلاس مدل 1400.

همچنین در پیش فروش غیر قطعی قرار شده 13 خودروی این شرکت با مواعد تحویل مختلف تحویل مشتریان داده شود. آن دسته از خودروهایی که تا شهریور الی آذرماه 1401 به دست مشتریان خواهد رسید عبارتند از: پژو 207 دستی با سقف شیشه‌ای، پژو پارس سفارشی ELX با موتور XU7P، پارس سال سفارشی با موتور XU7P، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک و پژو 206 تیپ 3 با سقف شیشه‌ای.

همچنین خودروهایی که تا مهر الی آذر به دست مشتریان خواهند رسید عبارتند از: سورن پلاس، دنا پلاس توربو دستی، تارا دستی، تارا اتوماتیک، پژو 207 اتوماتیک 6 سرعته و رانا پلاس. از طرفی دو خودروی مونتاژی هایما S7 پلاس اتوماتیک و هایما S5 پلاس اتوماتیک نیز در آبان الی دی ماه سال جاری تحویل برندگان خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. آقای میرسلیم خواهشن علم راجع خودرو نداری نظر نده یک بار که تصادف بکنی اون وقت میفهمی چه آشغالهایی مردم مادر مرده ایران سوار میشن