آيفون 6 تقلبي قبل از نسخه اصلی آن وارد بازار مي شود !!

iphone6-clone

اپل ظاهرا در نظر دارد تا از نسل بعدی آیفون خود در 2 ماه آينده رونمایی کنداما برخی از تولید کنندگان چینی طاقت نیاورده و تا قبل از زمان موعود نسخه های تقلبی  از آیفون 6 را تولید کرده اند. که به زودي روانه بازار خواهند شد . در ادامه با اخبار تکميلي همراه گجت نيوز باشيد .

نشریه NowhereElse امروز تصاویر بسیاری از این نمونه تقلبی  نسخه 4.7 اینچی آیفون 6 را منتشر نموده است. این گوشی براساس اطلاعات منتشر شده در اینترنت ساخته شده است و بدیهی است که این دستگاه نسخه تقلبی iOS را در خود اجرا می کند. همانطور که در تصاویر زیر می بینید، نسخه تقلبی به منظور مقایسه در کنار سامسونگ گکسی اس 3 قرار داده شده است. چرا که گلکسی اس 3 از یک صفحه نمایش 4.8 اینچی بهره می برد.

iphone6-clone iphone6-clone iphone6-clone iphone6-clone

هیچ اطلاعاتی از برنامه ها و امکانات موجود در این آیفون تقلبی در دست نیست، اما حدس ما بر این است که یک پردازنده با قدرت بسیار پایین در آن به کار رفته است. همچنین در مورد قیمت احتمالی آن نیز هیچ خبری در دست نیست. در هر صورت انتظار نمی رود که این گوشی در خارج از کشور چین در حجم عظیمی توزیع شود.

{photo}93/04/22/iphone6-clone{/photo}

اگر نسخه 4.7 اینچی آیفون 6 شبیه این نمونه تقلبی و نمونه های ساختگی که پیش از این تصاویری از آن ها منتشر شده بود، باشد،  بسیار جالب می شود.

اگر این اتفاق بیفتد، این بدان معنی است که اپل هنوز توانایی کافی برای جلوگیری از درز اطلاعات به بیرون ندارد. البته این مشکلی است که همه تولید کنندگان با آن دست و پنجه نرم می کنند.

منبع : phonearena

 

Functional iPhone 6 clones might be available to buy soon

Apple is supposedly going to announce its next-generation iPhone(s) in two months time. Until then, some Chinese manufacturers seem to already be preparing the release of functional iPhone 6 clones. NowhereElse today posted lots of photos that reportedly show a functional 4.7-inch iPhone 6 clone. The handset’s design is based on all the iPhone 6 dummy units that flooded the internet recently. Obviously, the device runs an iOS knockoff. As you’ll see in some of the images below, the iPhone 6 clone was photographed next to a Samsung’s Galaxy S III for the sake of comparison (the S III features a 4.8-inch display, in case you didn’t know). There is no word on what’s inside this iPhone 6 clone, but we’re guessing that an underpowered processor is included. There’s also no word on how much an iPhone 6 clone will cost. In any case, we’re not expecting to see too many of these outside of China. It will be interesting to see if the real 4.7-inch iPhone 6 looks like this clone, and like the dummy units that were previously revealed. If it does, it means Apple still hasn’t figured out how to stop leaks (but this, of course, is a problem that most other manufactures have to deal with).

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*