شارپ و رونمایی از گوشی عجیب RoboHon با ظاهری شبیه به ربات !

کمپانی ژاپنی شارپ ، دیروز از یک گوشی عجیب با ظاهری کاملا متفاوت با آنچه تا کنون دیده ایم ، رونمایی کرد.این گوشی که RoboHon نام دارد با ظاهری شبیه به ربات ساخته شده که علاوه بر کارهای معمولی یک تلفن هوشمند ، می تواند راه برود، بنشیند و حتی حرکات موزون انجام دهد !

این گوشی‌هوشمند که ۱۹.۵ سانتی‌متر ارتفاع و ۳۹۰ گرم وزن دارد، به یک صفحه‌نمایشی ۲ اینچی در قسمت پشتی و یک دوربین داخلی به همراه یک پروژکتور در بخش جلویی و صورت مجهز شده و امکان تصویربرداری را برای کاربران فراهم کرده است.

شارپ اذعان داشته که محصول جدید این شرکت به صورت کامل از شبکه‌های مخابراتی ۳G و ۴G/LTE پشتیبانی می‌کند و علاوه بر آن، می‌تواند برود، اطلاعات را به خاطر بسپارد، کاربران را از جدیدترین پیام‌های دریافتی مطلع کند و حتی بر روی تصاویر نیز کلیک کند.

دوربین به کار رفته در این گوشی نیز هوشمند طراحی شده و می‌تواند با تشخیص صدا و یا صورت کاربران، از آنها عکس بیندازد. در واقع ایده‌ی اصلی شارپ برای طراحی چنین محصولی، تبدیل گوشی‌هوشمند کاربران به یک دوست صمیمی بوده به گونه‌ای که شکل ظاهری آن که همانند یک روبات انسان‌نما طراحی شده و می‌تواند برای بسیاری از کاربران جذاب باشد.

این گوشی-ربات ، به دستورهای دریافت شده مبنی بر برقراری تماس با افراد مختلف، گرفتن عکس، نمایش عکس از طریق پروژکتور و حتی نمایش حرکات موزون پاسخ می دهد.RoboHon می تواند راه برود، بنشیند و هر زمان که خبری جدید برایتان دارد دستش را بالا بیاورد. تلفن -ربات شارپ می تواند نقش ساعات زنگ دار شما را بر عهده برگیرد، برایتان یادداشت برداری کند و یا پیام های متنی تان را بخواند و تمام کارهایی که سیری قادر به انجامشان هست را با دقتی اندک کمتر به انجام برساند.

هنوز قیمت این محصول مشخص نشده اما شارپ اعلام کرده که نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۶، می‌توانیم این گوشی‌هوشمند را در بازار مشاهده کنیم.

منبع : CNET

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*