بازی خدای جنگ: رگناروک

شایعه: تاریخ پخش نمایش جدید بازی خدای جنگ: رگناروک مشخص شد

طبق ادعای یکی از اینسایدرهای معتبر صنعت گیم، تا چند روز دیگر نمایش جدیدی از بازی خدای جنگ: رگناروک – God of war Ragnarok پخش خواهد شد

بازی مورد انتظار خدای جنگ: رگناروک قرار است در سال 2022 میلادی منتشر شود، اما هم‌اکنون در میانه‌ی این سال قرار داریم و هنوز حتی خبری از تاریخ انتشار این نسخه نیست. با به تاخیر افتادن بازی‌های کوچک و بزرگی که روز به روز تاریخ انتشارشان دچار تغییر می‌شود، خیلی از طرفداران نگران شده‌اند که مبادا سرنوشت مشابهی در انتظار بازی خدای جنگ: رگناروک باشد؛ هرچند رسانه‌ها و فاش‌کنندگان مختلف طور دیگری فکر می‌کنند.

اخیراً یکی از اینسایدرهای محبوب و نام‌آشنا در دنیای گیم که با نام The Snitch شناخته می‌شود، در یک توییت جنجالی که تنها شامل گیف معروف و بامزه‌ی کریتوس است، باری دیگر بحث این بازی پرطرفدار را بر سر زبان‌ها انداخت. در این گیف اعدادی دیده می‌شود که از مجموع آن‌ها می‌توان به عدد 30 رسید. به احتمال زیاد این عدد به تاریخ 30 ژوئن 2022 (9 تیر 1401) اشاره دارد؛ بنابراین اگر خوشبین باشیم و بخواهیم به این توییت مرموز و جنجالی اعتماد کنیم، به احتمال زیاد تا چند روز آینده سروکله بازی خدای جنگ: رگناروک پیدا خواهد شد؛ حالا یا با یک نمایش جدید یا با اعلام تاریخ انتشار.

این توییت با سایر گزارش‌های اخیر نیز مطابقت دارد. جیسون شرایر از بلومبرگ نیز ادعا کرده بود که طبق منابع مختلف، نسخه جدید خدای جنگ قرار است در ماه نوامبر منتشر شود و انتظار می‌رود که در اواخر این ماه، اطلاعات جدیدی از این عنوان در اختیار مردم و رسانه‌ها قرار گیرد.

جالب است بدانید که The Snitch سابقه درخشان و نسبتا بی‌عیب و نقصی دارد. این اینسایدر معروف تابه‌حال اطلاعات زیادی را فاش کرده است؛ از جمله تاریخ انتشار نسخه اول بازی لست آو آس، انتشار بازی‌های سری پرسونا برای ایکس باکس و موارد دیگر.

به هر حال باید چند روز منتظر بمانیم و ببینیم آیا بالاخره نمایش جدیدی از بازی خدای جنگ: رگناروک منتشر خواهد شد یا اینکه در نهایت تاریخ انتشار رسمی این عنوان مورد انتظار مشخص می‌شود یا خیر.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*