شرایط فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو

شرایط فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو – تیر 1401

شرایط فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو در تیر 1401 اعلام شد. در این طرح فروش خودروهای تارا دستی، تارا اتوماتیک، دنا پلاس توربوشارژ دستی و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک به فروش می‌رسند.

گروه صنعتی ایران خودرو قصد دارد خودروهای تارا دستی، تارا اتوماتیک، دنا پلاس توربوشارژ دستی و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک را بدون قرعه کشی ویژه تیرماه در قالب طرح پیش فروش مشارکت در تولید به بازار عرضه کند. متقاضیان می‌توانند از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 6 تیر 1401 تا زمان تکمیل ظرفیت در این طرح فروش شرکت کنند. همچنین ارائه گواهینامه و نداشتن پلاک فعال از محدودیت‌های این طرح محسوب می‌شوند.

شرایط فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو

شرایط فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو

در این طرح پیش فروش تارا دستی با پیش پرداخت 118 میلیون تومان، تارا اتوماتیک با پیش پرداخت 166 میلیون تومان، دنا پلاس توربوشارژ دستی با پیش پرداخت 144 میلیون و 500 هزار تومان و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک نیز با پیش پرداخت 159 میلیون و 500 هزار تومان به بازار عرضه می‌شوند. همچنین در طرح مشارکت در تولید سود مشارکت 6 درصد و سود انصراف نیز 3 درصد در نظر گرفته شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. من نمیدونم چند روزه که این طرح تمام شده هر روز هی این خبر انتشار میدن . خبر تازه ندارید هی تکراری تکراری منتشر میکنید .