شرایط فروش اقساطی جک T8

شرایط فروش اقساطی جک T8 کرمان موتور در تیر 1401

شرایط فروش اقساطی جک T8 کرمان موتور در تیر 1401 اعلام شد. شرکت کرمان موتور پیکاپ کی ام سی تی 8 را به صورت اقساطی از 6 تیر 1401 به بازار عرضه می‌کند.

شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده محصولات جک در این قصد دارد پیکاپ جک تی 8 را به صورت اقساطی از 6 تیر تا 15 تیر 1401 به بازار عرضه کند. در ادامه جزئیات شرایط فروش اقساطی جک تی 8 کرمان موتور در تیر 1401 را مشاهده می‌کنید:

شرایط فروش اقساطی جک T8 – تیر 1401

شرایط فروش اقساطی جک T8

شرکت کرمان موتور در این طرح فروش پیکاپ جک تی 8 را در مدل 1401 با قیمت مصوب 967 میلیون تومان به شکل اقساط 18 و 30 ماهه به مشتریان عرضه می‌کند. این خودرو در رنگ‌های سفید، مشکی میکا، قرمز و آبی زنگاری قابل سفارش خواهد بود. در این طرح فروش نرخ جریمه تاخیر در تحول خودرو 3 درصد ماهیانه در نظر گرفته شده است و موعد تحویل این خودرو نیز 90 روزه کاری خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. چرا باید ما یه خودرو چینی سه برابر قیمت جهانی بخریم،،حتی بیشتر از برندهای وانت مثل تویوتا یا میتسوبیشی،،،این دزدی وگروگانگیری نیس ،،اسمش چی هس،،،خدا میدونه این قیمت جهانیش با هزینه حملش تا ایران وتمام مخارجش به ۲۵۰ میلیون هم نمیرسه،،،،سه برابر میفروشن ،،قسطی تازه میشه ۴ برابر ،،عجب کاسبی میکنن،،لیاقت مردم ما چرا ماشینای خوب وسر قیمت نیس،،،،۸۰ میلیون آدم شدن ملعبه دست یه مافیا ۵۰۰ نفری