خودروهای جدید کرمان موتور

طراحان ایتالیایی، خودروهای جدید کرمان موتور را طراحی کرده‌اند

نیما ارجمندی، معاون محصول شرکت کرمان موتور گفت از این پس خودروهای جدید کرمان موتور توسط ایتالیایی‌ها طراحی و به بازار عرضه خواهند شد.

نیما ارجمندی، معاون محصول شرکت کرمان موتور به تازگی اعلام کرد زبان طراحی جدید این شرکت خودروسازی توسط طراحان ایتالیایی توسعه پیدا کرده و از این پس خودروهای جدید کرمان موتور از جمله سدان برقی این شرکت طبق همین زبان طراحی تولید و روانه بازار خواهند شد.

طراحی خودروهای جدید کرمان موتور توسط ایتالیایی‌ها

کرمان موتور به عنوان یکی از خودروسازان بزرگ بخش خصوصی کشور برای تبدیل شدن از یک مونتاژ کار به یک شرکت خودروسازی، برنامه‌های متعددی را در نظر گرفته است و علاوه بر این که قرار است محصولات جدید این شرکت با زبان طراحی جدید تولید شوند، این شرکت خودروسازی پلتفرم جدیدی را نیز خریداری کرده است.

در همین راستا این خودروساز بخش خصوصی قصد دارد اولین خودرو برقی خود را طبق همین پلتفرم و زبان طراحی جدید طی سال 1402 به بازار عرضه کند. طبق گفته ارجمندی، مرکز تحقیق، توسعه و نوآوری کرمان موتور طی همکاری با گروهی از مشاوران و طراحان ایتالیایی این پلتفرم جدید را طراحی کردند تا این خودروساز بتواند علاوه بر تولید ماشین‌های اقتصادی، محصولات باکیفیت و پیشرفته‌ای را نیز روانه بازار کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*