ارزان ترین هلیکوپتر جهان

ارزان ترین هلیکوپتر جهان ، فقط 35 هزار دلار قیمت دارد+ ویدیو

ارزان ترین هلیکوپتر جهان با نام میکروکوپتر SCH-2A معرفی شد. در ادامه با ویژگی‌های این هلیکوپتر 35 هزار دلاری آشنا خواهیم شد.

میکروکوپتر SCH-2A معرفی شد. این هلیکوپتر با قیمت 35 هزاری دلاری خود به عنوان ارزان ترین هلیکوپتر جهان محسوب می‌شود. هرچند این هلیکوپتر دارای ابعاد کوچک و ظاهر ساده‌ای است، اما برای افرادی که توانایی پرواز را دارند یک پرواز ایمن و لذت‌بخش را به همراه خواهد داشت.

ویدیویی از ارزان ترین هلیکوپتر جهان

ارزان ترین هلیکوپتر جهان را باید یک هلیکوپتر هم‌محور سرنشین‌دار دانست که شرکت سازنده طی مدت 10 سال آن را توسعه داده و طی این مدت نیز این هلیکوپتر آزمایش‌های خود را با موفقیت پشت سر گذاشته است. از این رو در حال حاضر علاقه‌مندان می‌توانند این هلیکوپتر را با قیمت 35 هزار دلار خریداری کنند.

میکروکوپتر SCH-2A با وزن 113 کیلوگرمی خود به عنوان یکی از سبک‌ترین هلیکوپترهای هم‌محور در جهان نیز محسوب می‌شود که البته بر اساس قوانین وسایل نقلیه فوق سبک آمریکا طراحی شده است. از این رو مالکان می‌توانند به آسانی گواهینامه پرواز با آن را دریافت کنند. این هلیکوپتر که در اسلوونی به تولید رسیده دارای 4.37 متر طول، 1.5 متر عرض و 2.45 متر ارتفاع است.

ارزان ترین هلیکوپتر جهان

با توجه به این که ارزان ترین هلیکوپتر جهان فاقد ملخ عقب است، می‌تواند وزن بیشتری را تحمل کرده و در محیط‌های بسته نیز به خوبی پرواز کند. حداکثر وزن پرواز این هلیکوپتر فوق سبک حدود 250 کیلوگرم بوده و فردی با وزن حداکثر 124 کیلوگرم نیز می‌تواند با آن پرواز کند.

ارزان ترین هلیکوپتر جهان

این هلیکوپتر به فرمان‌های استاندارد ویژه حرکت عمودی، هدایت و کنترل انحراف مجهز شده است. سازنده برای آن یک پیشرانه بنزینی دو زمانه MZ202 را در نظر گرفته است که می‌تواند قدرتی برابر با 60 اسب بخار را به تولید برساند. حداکثر سرعت این وسیله 100 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

ارزان ترین هلیکوپتر جهان

سازنده برای این وسیله نقلیه یک نمایشگر لمسی 7 اینچی را نیز در نظر گرفته است که در آن جزئیاتی مثل میزان سرعت، ارتفاع، مدت زمان سفر، تاریخ و زمان، دمای سرسیلندرها و گاز خروجی، دور پیشرانه و ملخ به نمایش در خواهد آمد. از کاربردهای این هلیکوپتر می‌توان به سرگرمی شخصی، هدایت و جمع‌آوری دام‌ها، گشت پلیس و نقشه‌برداری اشاره کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این بیشتر شبیه ارابه مرگه چیه این آخه ن ایمنی ن چیزی خیلی خطرناکه هستش