طرح صیانت

نماینده مجلس: طرح صیانت به شورای عالی فضای مجازی سپرده شده و کار تمام است

یک نماینده مجلس در خصوص آخرین وضعیت طرح صیانت گفت این طرح را به شورای عالی فضای مجازی سپردیم و کار تمام شده است.

محمد کشوری، کارشناس فناوری اطلاعات مدتی قبل در صفحه توییتری خود اعلام کرد قسمتی از طرح صیانت که شامل اعضا و اختیارات کمیسیون عالی تنظیم مقررات می‌شود و برای تصویب به شورای عالی فضای مجازی ارجاع شده بود، توسط این شورا تصویب و برای اجرا نیز ابلاغ شد.

مدتی پس از آن جلال رشیدی کوچی، نماینده مجلس با اشاره به حضور طراحان طرح صیانت در شورای عالی فضای مجازی گفت وقتی متوجه شدند در مجلس نمی‌توانند این طرح را به سرانجام برسانند، آن را به شورای عالی فضای مجازی ارجاع دادند، اما به شکل سیستماتیک و تعریف قانونی نمی‌توان برای آن اسم طرح صیانت را در نظر گرفت.

واگذاری طرح صیانت به شورای عالی فضای مجازی

محمدصالح جوکار، نماینده اصولگرای یزد و رئیس کمیسیون امور داخلی و شورا‌های مجلس شورای اسلامی نیز در خصوص آخرین وضعیت این طرح گفت:

تصمیم اول و آخر در مورد طرح صیانت را شورای عالی فضای مجازی خواهد گرفت. این طرح، یک طرح تمام شده است؛ دنبال چه چیزی می‌گردید؟ به‌قول معروف، فلانی مرد خاکش هم کردند شما دیگر به دنبال چه هستید؟

این نماینده مجلس در مورد انتقادات مردم به این طرح و کاهش سرعت اینترنت نیز بیان کرد در خصوص این طرح به شکل کامل توضیحاتی توسط مسئولان مربوطه ارائه شده و مردم می‌توانند با مراجعه به اخبار منتشر شده اطلاعات کاملی را کسب کنند. وی تاکید کرد در مورد سرعت اینترنت نیز خودم هم معترض هستم و وزارت ارتباطات باید اقداماتی را در این حوزه به انجام برساند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

6 دیدگاه

  1. مردم که اصلا نمیدونند چی هست برداشتند یه قانون تصویب کردند معلوم نیست چه غلطی میخواند کنند

  2. درود بر اینترنت پاک و مقدس اسلامی
    زودتر جمع کنید بساط اینترنت کثیف آمریکا رو (بخونید دجال)

  3. حالا اینستاگرام نباشه زندگی ها اتفاقاً خیلی بهتره
    ما همگی طرفدار طرح حمایت هستیم

  4. ای خدا ایرانی جماعت چرا به خون هم تشنن؟؟ 🙁😞

  5. عاقبت سکوت ایرانی