محافظ صفحه نمایش هوشمند با دو دکمه مجازی برای آیفون

دارندگان آیفون های جدید اپل ( آیفون ۶ ، آیفون ۶ پلاس ، آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس ) به خوبی می دانند که در برخی از نرم افزارها و بازی ها، دسترسی به دکمه ها یا سوئیچ هایی که در گوشه های بالای صفحه قرار دارند، بسیار سخت است و به هیچ وجه نمیتوان با یک دست به آنها دسترسی پیدا کرد.حالا کمپانی Kollea با طراحی یک محافظ صفحه نمایش هوشمند که دکمه هایی مجازی به آیفون اضافه می کند ، این مشکل را برطرف کرده است.

۷۱۲۴۱CvqTfL._SX522_

این محافظ صفحه که مانند همه‌ی محصولات مشابه از نمایشگر آیفون تان محافظت میکند، بعد از نصب شدن بر روی صفحه، دو دکمه‌ی مجازی را در اختیارتان میگذارد که همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، به نقاط بالایی صفحه متصل شده اند و شما هر لمسی که بر روی دکمه‌ی سمت راست یا چپ انجام دهید، آن لمس در واقع بر روی گوشه‌ی بالای سمت راست یا چپ انجام میشود.

۷۱krYOM4BZL._SX522_

روش کار این محصول کاربردی و خلاقانه این است که از یک لایه‌ی رسانا با نوعی اتصال مخصوص استفاده میکند و پالس حاصله از لمس کاربر توسط این اتصالات به بالای تاچ اسکرین انتقال پیدا میکند و کاربر دیگر لازم نیست بالای صفحه را لمس کند و سختی را تحمل کند.

گفتنی است که این محافظ صفحه‌ی هوشمند از طریق فروشگاه آمازون و با قیمت ۱۰ دلار برای آیفون ۶پلاس و ۶اس پلاس و البته آیفون ۶ و ۶ اس قابل خریداری است.

منبع : engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خودآزاری مزمن دارن کلن… مام بوق اصن متوجه اینکه به شدت دارن میگن اندروید بهتره ولی روشون نمیشه بگن نشدیم !!! :)))