امسال جام جهانی وجود نخواهد داشت

تهدید ترسناک روسیه: امسال جام جهانی وجود نخواهد داشت

بنا بر اعلام دبیر شورای امنیت روسیه، امسال جام جهانی وجود نخواهد داشت و طی هفته‌های آتی همه چیز مشخص خواهد شد؛ اما منظور روس ها چه بوده است؟

جام جهانی فوتبال قرار است به زودی در کشور قطر برگزار شود. به تازگی در یک پیام تهدیدآمیز از سوی دبیر شورای امنیت ملی روسیه اعلام شده که جام جهانی 2022 قطر برگزار نخواهد شد؛ اما چرا نیکلای پاتروشف چنین حرفی زده است؟

روسیه می‌گوید امسال جام جهانی وجود نخواهد داشت اما چرا؟

نیکلای پاتروشف

کمتر از 60 روز دیگر باید پای گیرنده‌های تلویزیون بنشینیم و جام جهانی 2022 قطر تماشا کنیم و مطمئنا افراد زیادی در سراسر جهان منتظر آغاز این مسابقات هستند. حالا در آستانه برگزاری جام جهانی امسال، دبیر شورای امنیت روسیه اخبار ترسناکی از عدم برگزاری مسابقه منتشر کرده است.

قطر هم‌اکنون کاملا آماده برای میزبانی از تیم‌های شرکت کننده و طرفداران آنها در سراسر جهان است، ولی از همان اول کشور آلمان معتقد بود که قطر مکان خوب و مناسبی برای برگزاری این رقابت‌ها نیست. در آن سوی میدان هم روسیه می‌گوید اجازه برگزاری نمی‌دهد؛ اما دلیل این حجم از خصومت و بی‌مهری چیست؟

امسال جام جهانی وجود نخواهد داشت

به گفته نیکلای پاتروشف، امسال جام جهانی وجود نخواهد داشت و در هفته‌های آتی همه چیز تغییر خواهد کرد. در اثنای جنگ و درگیری روسیه با اوکراین، فیفا تصمیم گرفت این کشور را تحریم کرده و از پلی آف جام جهانی 2022 کنار بگذارد. در نهایت این تیم ولز بود که اوکراین را شکست داد و راهی قطر شد.

پس از محرومیت روس‌ها از شرکت در جام جهانی، آنها تهدید کردند که چون تیم ملی روسیه در این دور از رقابت‌ها حضور ندارد، اجازه برگزاری نخواهند داد و حالا دبیر شورای امنیت روسیه چنین تهدید ترسناکی کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

4 دیدگاه

  1. چند هفته دیگه جنگ جهانی سوم شروع میشه

  2. روسیه گه زیاد میخوره شما خودش رو ناراحت نکن چون اگه نخوره سیر نمیشه

  3. منابع خبری مهم رو توی گوگل بررسی کردم هیچ خبری از این آقا در خصوص جام جهانی منتشر نشده. فقط چند وبسایت و کانال فارسی منتشرش کردن.

  4. خخ روسیه هنوز چند ماهه نتونسته یک کشور ساده رو بگیره..خخخخخ