سامسونگ Galaxy s23 Ultra

تصاویر گلکسی S23 اولترا سامسونگ لو رفت؛ کپی برابر اصل اس 22 اولترا

تصاویر سامسونگ گلکسی S23 اولترا نیز مانند هم‌قطارانش به بیرون درز کرد. ظاهرا اعضای خانواده گلکسی اس 23 – Galaxy S23 امسال شباهت بیشتری به یکدیگر دارند.

پس از انتشار رندرهای گلکسی S23 و +S23؛ حالا طراحی گلکسی S23 اولترا هم در این تصاویر به نمایش در آمده است. آن‌طور که پیداست، گران‌ترین گوشی غیر منعطف مدل 2023 سامسونگ، هیچ تفاوت ظاهری چشمگیری با گلکسی S22 اولترا ندارد.

شاید فقط حلقه دور سه دوربین عمودی آن، کمی برآمده‌تر از دو دوربین دیگر شده باشد و در پنل جلو هم انحنای کمتری وجود داشته باشد؛ همین! در واقع اگر از فاصله خیلی نزدیک نگاه نکنید، احتمالا نمی‌توانید این دو مدل Ultra را از هم تشخیص دهید.

اس 23 اولترا و اس 22 اولترا

ظاهرا در ابعاد دو دستگاه هم تفاوت ناچیز خواهد بود؛ گلکسی اس 22 اولترا ابعاد 163.3 در 77.9 در 8.9 میلی‌متری دارد و برای جانشین آن، ابعاد 163.4 در 78.1 در 8.8 میلی‌متری ذکر شده است.

جالب اینکه چیدمان دوربین‌ها در گلکسی اس 23 و اس 23 پلاس هم مشابه همین به تصویر کشیده شده است. پس این‌بار شباهت درون خانوادگی، بیشتر از همیشه در پرچمداران سامسونگ نمود پیدا خواهد کرد.

البته در گوشی‌های ارزان‌تر کمپانی نیز طراحی مشابهی دیده شده و شاید ظاهر انحصاری، حلقه مفقوده‌ی این پرچمدار 1200 دلاری باشد؛ اما به هر حال، سامسونگ صلاح خود را بهتر می‌داند!

برخی گزارش‌ها از معرفی زودتر از موعد سری S23 حکایت دارند؛ بنابراین احتمال دیدار با اعضای این خانواده در ماه ژانویه (دی) وجود دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*