اقدام عجیب وان پلاس : عرضه قاب محافظ برای آیفون ۶ اس اپل !

این کپانی های چینی ظاهرا دوست دارند در همه چیز اول باشند ، حتی کارهای عجیب و غریب و نامتعارف ! به تازگی کمپانی چینی وان پلاس که پرچم دار جدید نسبت به گوشی قبلی این شرکت با استقبال روبرو نشد ، در اقدامی بسیار عجیب دست به تولید قاب محافظ گوشی موبایل زده است.آنهم نه برای محصولات خود بلکه برای پرچم دار جدید اپل ، آیفون ۶ اس !

OnePlus-iPhone-6s-case

آن چه که این قاب محافظ را از سایر محافظ‌های موجود متمایز می‌کند، جنس سنگ‌ماسه‌ای آن است که در طراحی پنل پشتی گوشی‌های این شرکت نیز دیده می‌شود. این ویژگی علاوه بر زیبایی ظاهری، در دست نگه‌داشتن گوشی را نیز ساده‌تر می‌کند.

اگر داخل کیس را نگاهی بیاندازید، عبارت Get a grip و هشتگ NeverSettle به چشم خواهد خورد. بدنه کیس از نظر طراحی و جنس مواد به کار رفته محصول قابل توجهی است، اما نکته‌ای در مورد آن وجود دارد که شاید تبدیل به یک نقطه منفی بزرگ شده و بسیاری از کاربران را از این کیس بازدارد: کیس وان‌پلاس، پنل پشتی آیفون را به همراه لوگوی اپل به طور کامل می‌پوشاند و در عوض، لوگوی وان‌پلاس را جایگزین کرده و مقابل دید قرار می‌دهد!

اگر به این کیس علاقه‌مند شده‌اید، برخلاف روند معمول فروش محصولات وان‌پلاس، برای خرید آن مجبور به داشتن دعوت‌نامه نیستید. جالب‌تر این که داخل جعبه این کیس، یک دعوتنامه برای خرید وان‌پلاس ایکس نیز قرار داده شده است. با این اقدام سوال پیش می‌آید که اگر کسی کیس وان‌پلاس را برای آیفون ۶اس خود خریداری کند، دیگر چه نیازی به دعوتنامه خرید وان‌پلاس ایکس دارد؟ این موضوع را در کنار لوگوی پشت کیس قرار دهید تا به این نتیجه برسید که وان‌پلاس با وجود تولید کیس برای آیفون ۶اس، بیشتر قصد تبلیغ برند و گوشی‌های خود را دارد.

وان‌پلاس اعلام کرده است که این کیس برای آیفون ۶اس ساخته شده است. اما از آنجایی که تفاوت چندانی بین آیفون ۶اس و ۶ از نظر ابعاد فیزیکی وجود ندارد، می‌توانید کیس را تن آیفون ۶ نیز بکنید. اما اگر گوشیتان از سری پلاس است، شانس با شما یار نبوده و باید سراغ کیس‌های دیگری بروید. کیس وان‌پلاس فعلا تنها با مدل‌های ۴.۷ اینچی آیفون سازگار است.

فروش این قاب محافظ از طریق وسایت شرکت به آدرس OnePlus.net انجام خواهد شد. ساکنین اروپا، انگلیس و آمریکا می‌توانند آن را بسته به واحد پولی کشورشان، به قیمت ۱۹.۹۹ دلار، ۱۵.۹۹ پوند، یا ۱۹.۹۹ یورو خریداری کنند.

منبع: phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. چه شگرد تبلیغاتی خفنی؟
    کی وان پلاس رو به عنوان سازنده قاب گوشی میشناسیه؟
    اینطور هرکی اپل داره و قاب وان پلاس رو بزنه انگار وان پلاس دستشه.
    مخصوصا وقتی سیب گاز گرفته هم معلوم نباشه.