تویوتا کرولا 2023

تویوتا کرولا 2023 به عنوان یکی از گزینه‌های جذاب ورود به ایران معرفی شد

تویوتا کرولا 2023 معرفی شد. این خودرو ژاپنی ارزان قیمت برای ورود به بازار ایران شانس زیادی دارد. در ادامه با مشخصات و امکانات این خودرو آشنا خواهیم شد.

تویوتا از نسخه 2023 کرولا پرده برداشت. این خودرو محبوب ژاپنی در مدل پایه حدود 13 هزار و 700 دلار قیمت دارد و قیمت بالاترین نسخه آن نیز به 20 هزار دلار می‌رسد. از این رو تویوتا کرولا 2023 با توجه به سقف واردات خودرو در ایران می‌تواند به بازار ایران راه پیدا کند. در ادامه با مشخصات و امکانات این خودرو آشنا خواهیم شد.

مشخصات تویوتا کرولا 2023

تویوتا کرولا 2023

تویوتا کرولا 2023 نسبت به قبل تغییرات جزئی را تجربه کرده است. در واقع علاوه بر تغییراتی اندکی که در جلوپنجره و چراغ‌ها اعمال شده، در نمای جلوی آن نشان جدید حرف بزرگ C به جای نشان تویوتا خودنمایی می‌کند. البته ژاپن از مدتی قبل عرضه این خودرو با نشان ویژه کرولا را آغاز کرده است. در نمای عقب این خودرو همچنان لوگو تویوتا به چشم می‌خورد و طراحان نشان‌های مربوط به قوای محرکه هیبریدی را نیز در جلو و عقب نصب کردند.

تویوتا کرولا 2023

نسل فعلی کرولا برای نخستین بار در سال 2018 روانه بازار شد و تویوتا طی این سال‌ها با ایجاد تغییراتی توانسته آن را به‌روز نگه دارد. تویوتا کرولا 2023 به یک پیشرانه 1.8 لیتری هیبریدی مجهز شده و اکنون از موتور برقی ارتقا پیدا کرده نیز بهره می‌برد. ضمن این که تویوتا برای موتورهای 1.5 لیتری و 2 لیتری بنزینی این خودرو نیز اصلاحاتی را در نظر گرفته تا مصرف سوخت آنها بهینه شود. همچنین مشتریان می‌توانند این خودرو را در رنگ‌های بدنه جدید نیز سفارش دهند.

تویوتا کرولا 2023

تویوتا کرولا 2023 در ژاپن اکنون به جای نمایشگر 8 اینچی قبلی از نمایشگر 10.5 اینچی بهره می‌برد که می‌تواند از اپل کارپلی بی‌سیم نیز پشتیبانی کند. ضمن این که امکان سفارش ارتباط وای فای نیز برای این خودرو در نظر گرفته شده است. برخی از مدل‌های این خودرو به شکل استاندارد با حسگرهای پارک نیز به فروش خواهند رسید.

toyota corolla 2023

سطح امکانات ایمنی کرولا 2023 نیز ارتقا پیدا کرده و اکنون از دستیار رانندگی پرو اکتیو نیز بهره می‌برد؛ این سیستم مانع نزدیک شدن بیش از حد خودرو به عابران، دوچرخه‌سواران و سایر خودروهای پارک شده خواهد شد. کرولا 2023 در ژاپن به قابلیت به‌روزرسانی از راه دور نیز مجهز شده تا مشتریان بعد از خرید این خودرو نیز قابلیت‌های ایمنی ارتقا پیدا کرده را دریافت کنند. سیستم ایمنی پیشگیری از تصادف این خودرو نیز قادر به تشخیص خودروهای روبه‌رویی خواهد بود.

toyota corolla 2023

تویوتا کرولا در ژاپن با قیمت 13 هزار و 700 تا 20 هزار و 700 دلار به فروش خواهد رسید. همچنین قیمت نسخه استیشن این خودرو با پسوند تورینگ از 14 هزار و 200 تا 21 هزار دلار خواهد بود. مدل هاچ بک این خودرو نیز با نام اسپرت با قیمت 15 هزار دلار تا 20 هزار دلار روانه بازار خواهد شد. از این رو تویوتا کرولا 2023 با توجه به سقف واردات خودرو در ایران می‌تواند به بازار کشورمان راه پیدا کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*