کانسپت ب‌ام‌و i8 اسپایدر به زودی به واقعیت بدل می‌گردد

هنگامی که بازار جهانی خودرو در راستای استفاده الکتریسیته به جای سوخت های فسیلی حرکت می‌کند، کمپانی ب‌ام‌و (BMW) هم با دو خودروی الکتریکی وارد این حوزه شده است. به این ترتیب، ب‌ام‌و خودور های i3 و i8 را از این نسل معرفی کرد تا با معرفی شدن i8 اسپایدر شاهد یکی از پرقدرت ترین خودرو های الکتریکی باشیم.

ب‌ام‌و آی ۸ اسپایدر ( BMW i8 Spider ) طراحی بی نظیری دارد. این خوردو همچنین به لطف برخورداری از موتور ۱.۵ لیتری بنزینی میتواند در کنار قدرت الکتریکی از بنزین هم بهره مند شود.

به تازگی گزارشی منتشر شده و مدیر عامل این کمپانی هارالد کروگر طی مصاحبه ای با روزنامه آلمانی Handelsblatt راجب خوردو مفهومی جدید ب‌ام‌و جزئیاتی را افشا کرد. کروگر اظهار داشت، خودرو مفهومی ب‌ام‌و i8 اسپایدر که در سال ۲۰۱۲ در نمایشگاه ژنو حضور یافت اکنون قرار است رسما تولید شود و حتی ممکن است به زودی در نمایشگاه CES رونمایی شود.

ب‌ام‌و i8 اسپایدر تماما با فیبر کربن تولید خواهد شد. این خودرو توان تولید ۳۵۷ اسب بخار را دارد. برای یک معرفی کوتاه از این خودرو باید گفت که قرار است به راننده اش حس بروس وین را در ماشین بتمن القا کند. اگر چه این این خوردو سریع ترین خوردو جهان نیست اما قطعا یکی از زیبا ترین آنهاست.

منبع: theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*