جعبه ابزار شیائومی

جعبه ابزار شیائومی هم به بازار آمد!

شیائومی از جعبه ابزار MIJIA Wiha با بدنه ضدضربه و مجموعه‌ای شامل 60 آچار مختلف برای طیف گسترده‌ای از کاربردهای تعمیراتی رونمایی کرد.

شیائومی از جعبه ابزار جدید خود از سری Wiha با مجموعه‌ای از آچارهای مختلف مانند پیچ‌گوشتی‌ها الکتریکی با چراغ LED رونمایی کرد. این مجموعه هم‌چنین شامل پیچ‌گوشتی دقیق Wiha و یک چراغ‌قوه 3 در 1 است. شیائومی اخیرا این جعبه‌ابزار را تحت برنامه حمایت مالی عرضه کرده است. این مجموعه اکنون در چین با قیمت 1999 یوان (275 دلار) از طریق پلتفرم Xiaomi Youpin در دسترس است.

جعبه ابزار شیائومی MIJIA Wiha شامل 60 قطعه ابزار برای تعمیرات حرفه‌ای، از جمله پیچ‌گوشتی‌های معمولی، دقیق و دسته‌کوتاه، آچار ضامن‌دار، سوکت شش گوش، قیچی سیم بر، انبر سوزنی، آچار انبردست، چکش، مغناطیس‌زدا، متر نواری و شیب‌سنج است.

ابزار شیائومی

هم‌چنین طیف گسترده‌ای از دسته‌های پیچ‌گوشتی نیز در بسته جعبه ابزار گنجانده شده‌اند که از جمله آنها می‌تواند به دسته پیچ‌گوشتی دقیق و نازک PicoFinish اشاره کرد. با ساده‌سازی چرخش سریع درایور صفحه، خستگی در حین کار به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت. هم‌چنین دسته هشت ضلعی SoftFinish نیز وجود دارد که باعث صرفه‌جویی در کار می‌شود و به خوبی با کف دست تناسب دارد. هم‌چنین دسته کوتاه Stubby نیز در فضاهای محدود کاربرد دارد.

فک‌های قیچی سیم‌بر از مکانیزم گیره سه‌نقطه‌ای استفاده می‌کنند که باعث افزایش پایداری گیره می‌شود. حداکثر سختی فک‌ها 64 HRC است و می‌توانند فولاد با ضخامت 1.8 میلی‌متر را برش دهند. این قیچی سیم‌بر هم‌چنین دارای فناوری اختصاصی DynamicJoint است که بهره‌وری نیروی کار را هنگام برش تا 20 درصد افزایش می‌دهد.

جعبه ابزار شیائومی

هم‌چنین انبر بینی سوزنی موجود در جعبه ابزار شیائومی نیز دارای دندانه‌های توری‌شکل بر روی فک‌ها است که در هنگام بستن و خم کردن اجسام، ثبات و انعطاف‌پذیری را ایجاد می‌کند. فک‌ها می‌توانند به راحتی انواع مختلف سیم‌های فولادی را برش دهند، زیرا از فولاد پرکربن C70 تشکیل شده‌اند که سختی آن به 64 HRC می‌رسد.

جعبه ابزار جدید شیائومی از طریق تکنولوژی قالب‌گیری تزریقی با کیفیت بالا ساخته شده است. جعبه L شکل با دنده‌هایی تقویت شده که به طور قابل توجهی استحکام بدنه را افزایش می‌دهد. هم‌چنین این جعبه ابزار دارای فضای ذخیره‌سازی سفارشی است که برای کاهش ضربه‌های ابزار، به ویژه در هنگام حمل و جابه‌جایی طراحی شده است. این محصول احتمالا به زودی برای سفارش در وب‌سایت دیگر خرده‌فروشی‌های چین نظیر Aliexpress در دسترس قرار می‌گیرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*