شرایط جدید فروش فیدلیتی

شرایط جدید فروش فیدلیتی و دیگنیتی در بورس کالا از 21 آذر 1401

شرایط جدید فروش فیدلیتی و دیگنیتی در بورس کالا از 21 آذر 1401 اعلام شد. بهمن موتور فیدلیتی و دیگنیتی را بار دیگر در آذرماه از طریق بورس به مشتریان عرضه می‌کند.

شرکت بهمن موتور در ادامه طرح‌های فروش محصولات خود در بورس کالای ایران قصد دارد در آذرماه تعداد قابل توجهی از شاسی بلندهای فیدلیتی و دیگنیتی را به فروش برساند. در ادامه جزئیات شرایط جدید فروش فیدلیتی و دیگنیتی در بورس کالا در آذرماه را مشاهده می‌کنید:

شرایط جدید فروش فیدلیتی و دیگنیتی – 21 آذر 1401

بهمن موتور قصد دارد از روز 21 آذر 1401 حدود 486 دستگاه فیدلیتی 7 نفره را با قیمت پایه 772 میلیون تومان در بورس کالای ایران عرضه کند. همچنین 214 دستگاه دیگنیتی (شامل 54 مشکی تریم قرمز، 54 دستگاه مشکی تریم مشکی، 53 دستگاه سفید تریم قرمز و 53 دستگاه سفید تریم مشکی) نیز روز 22 آذرماه با قیمت پایه 821 میلیون و 500 هزار تومان در بورس عرضه خواهند شد.

شرایط جدید فروش فیدلیتی

ضمن این که شرکت بهمن موتور برای اولین بار 106 دستگاه دیگنیتی پرستیژ (شامل 26 دستگاه مشکی تریم قرمز، 27 دستگاه مشکی تریم مشکی، 26 دستگاه سفید تریم قرمز و 26 دستگاه تریم مشکی) را نیز با قیمت پایه 996 میلیون و 500 هزار تومان در بورس عرضه می‌کند. تمام خودروهای این طرح با 25 درصد پیش پرداخت سفارش خرید و همچنین با موعد تحویل 23 بهمن به مشتریان عرضه می‌شوند.

در این طرح فروش هر کد ملی فقط می‌تواند روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه ثبت سفارش انجام دهد و به هر کد ملی یک دستگاه خودرو ارائه خواهد شد. در این طرح فرایند صدور سند و شماره‌گذاری فقط به اسم شخص خریدار انجام می‌شود. خریداران برای تحویل خودرو باید از طریق پورتال فروش بهمن موتور یکی از نمایندگی‌های مجاز شرکت را انتخاب کنند. همزمان با تسویه اصل مبلغ نیز باید مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌ها نیز واریز شود.

مشتریان علاوه بر قیمت پایه، باید هزینه‌های دیگری چون 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده، بیمه شخص ثالث، تولید پلاک و شماره‌گذاری، هزینه خدمات پست، هوشمندسازی کارت خودرو، مالیات و عوارض شماره‌گذاری را پرداخت کنند که مجموع این هزینه‌ها برای فیدلیتی 7 نفره حدود 17 میلیون و 391 هزار تومان، برای دیگنیتی پرایم 39 میلیون و 441 هزار تومان و برای دیگنیتی پرستیژ نیز 33 میلیون و 983 هزار تومان است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*