انتشار آپدیت اندروید ۶.۰.۱ برای گوشی اچ تی سی وان A9

مدتی پیش معاون بخش تولید گوشی‌های‌ هوشمند شرکت اچ تی سی ، از انتشار آپدیت اندروید ۶ مارشمالو برای دو گوشی اچ تی سی وان A9 و اچ تی سی وان M9 ، در آینده ای نزدیک خبر داده بود.پس از انتشار اندروید ۶ برای گوشی اچ تی سی One M9 ، حالا این بروزرسانی برای HTC One A9 منتشر شده است.لازم به ذکر است اچ تی سی نسخه ۶ را منتشر نکرده و مستقیما این گوشی را به آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید یعنی نسخه ۶.۰.۱ بروز کرده است.در ادامه با جزئیات این آپدیت گجت نیوز را همراهی کنید.

نسخه‌ی اندروید ۶.۰.۱ تمامی ویژگی‌های نسخه‌ی ۶ را دارا است. برای مثال قابلیت بسیار خوب Doze که باعث می‌شود در مصرف باتری بسیار صرفه‌جویی شود یکی از این قابلیت‌ها است. Doze برنامه‌های اضافی را در حالت استندبای گوشی از کار می‌اندازد و مطمئن می‌شود که برنامه‌ی خاصی باعث مصرف بیش از حد باتری نشود.

یکی دیگر از قابلیت‌های اندروید مارشمالو،‌ امکان دسترسی جداگانه به هر بخش توسط کاربر برای برنامه‌ها است به طوری‌که کاربر می‌تواند دسترسی یک برنامه را به دوربین یا گالری قطع کند و دسترسی همان برنامه برای پخش فایل‌های ویدیویی باز باشد. ویژگی Google Now on Tap نیز که در اندورید مارشمالو اضافه شده امکان نمایش اطلاعات بسیاری را بدون تغییر دادن صفحه‌ امکان پذیر ساخته است. اچ‌تی‌سی وان A9 را می‌توان یکی از معدود گوشی‌هایی دانست که به اندروید خالص نزدیکی زیادی دارد به همین دلیل است که اچ‌تی‌سی قول داده بود تنها بعد از گذشت ۱۵ روز از عرضه‌ی به‌روز رسانی اندروید مارشمالو برای نکسوس‌های گوگل، این نسخه از اندروید را برای گوشی خود منتشر کند.

توجه داشته باشید برای به‌روز رسانی گوشی خود حتما باتری شما حداقل تا ۵۰ درصد شارژ داشته باشد و به اینترنت خوب و پایداری نیز دسترسی داشته باشید.

منبع: phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سلام
    اچ تی وان مکس را نمیتوان به اندروید ۶.۰.۱ ارتقا داد؟