L7 پلاس

معرفی L7 پلاس ، یک پیکاپ چینی دیگر برای بازار ایران

L7 پلاس به‌عنوان پیکاپ جدید شرکت دیار خودرو در راه بازار ایران است. در ادامه با مشخصات و امکانات این پیکاپ چینی آشنا خواهیم شد.

شرکت ایساتیس خودرو که به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های شرکت دیار خودرو محسوب می‌شود، قصد دارد پیکاپ L7 را به‌زودی به بازار ایران عرضه کند. این پیکاپ با نام ZTE 1986 توسط شرکت ZXAUTO به بازار عرضه می‌شود و از لحاظ ظاهری به پیکاپ‌های آمریکایی شباهت دارد. در ادامه با مشخصات و امکانات این پیکاپ جدید بازار ایران آشنا خواهیم شد.

مشخصات پیکاپ L7 پلاس

L7 پلاس

پیکاپ L7 پلاس از یک موتور 2.4 لیتری تنفس طبیعی با تکنولوژی میتسوبیشی بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با 150 اسب بخار و گشتاور 230 نیوتن‌متر را به‌تولید برساند. از آنجایی که موتورهای توربوشارژدار به کیفیت پایین بنزین حساسیت زیادی دارند، موتور تنفس طبیعی این پیکاپ جدید دیار خودرو یک نقطه قوت برای آن محسوب می‌شود.

L7 پلاس

مشتریان در بازارهای هدف می‌توانند این خودرو را در دو مدل دو چرخ محرک و چهار چرخ محرک با موتور 2.8 لیتری توربو دیزل و گیربکس 5 سرعته دستی نیز سفارش دهند. شنیده‌ها حاکی از آن است که شرکت دیار خودرو قصد دارد با توجه به اختلاف قیمتی که میان پیکاپ‌های رده پایین و رده بالا در بازار ایران ایجاد شده، یک پیکاپ چینی جدید را با قیمت و امکانات مناسب به بازار عرضه کند.

L7 پلاس

پیکاپ L7 پلاس از امکانات ایمنی متعددی چون دو کیسه هوای ایمنی، فرمان برقی، قفل دیفرانسیل ساخت شرکت Eaton، سیستم کمکی شروع حرکت در سربالایی و سرپایینی، سیستم کنترل فشار باد تایرها، سیستم ترمز کمکی، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی، سیستم توزیع نیروی ترمز و سیستم ترمز ضد قفل ABS بهره می‌برد. گفتنی است لیست مشخصات و امکانات نسخه‌ای که دیار خودرو برای بازار ایران در نظر گرفته هنوز منتشر نشده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*