ثبت نام سایپا

ثبت نام سایپا بدون امکان ثبت نام، به پایان رسید!

اختلال سایت ثبت نام سایپا باعث شد تا متقاضیان نتوانند در مهلت مقرر فرایند ثبت نام را انجام دهند و سرانجام این طرح بدون امکان ثبت نام به پایان رسید.

طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا قرار بود از ساعت 14 روز 4 بهمن 1401 آغاز شود، اما همزمان با شروع این طرح، سایت فروش این خودروساز از دسترس خارج شد و سایپا نیز اطلاعیه‌های متعددی را برای عذرخواهی از متقاضیان منتشر کرد. سرانجام در حالی که هنوز متقاضیان امکان ثبت نام را نداشتند، طرح فروش این خودروساز روز گذشته به پایان رسید.

گفتنی است در این طرح قرار بود دو خودرو کوییک آر پلاس اتوماتیک آپشنال با قیمت 297 میلیون و 518 هزار تومان و شاهین جی با قیمت 344 میلیون و 747 هزار تومان به مشتریان عرضه شوند.

بررسی مشکلات ثبت نام سایپا

سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا از ساعت 14 روز 4 بهمن 1401 همزمان با آغاز ثبت نام از دسترس خارج شد و متقاضیان هنگام ورود به این سایت با پیام «سایت در دسترس نیست» مواجه شدند. سایپا پس از این قطعی‌ها پیام «با توجه به مراجعه زیاد مردم به سایت، این سایت دچار اختلال شده است» را به کاربران نشان داد و زمان ثبت نام نیز از ساعت 14 روز 4 بهمن به ساعت 18 تغییر پیدا کرد، اما در ساعت 18 نیز این مشکلات کماکان وجود داشت.

ثبت نام سایپا

شرکت سایپا بار دیگر زمان فروش محصولات خود را به روز 5 بهمن 1401 تغییر داد، اما امکان ثبت نام سایپا در این روز نیز وجود نداشت و کاربران هنگام ورود به سایت فروش سایپا با مشکل مواجه شدند. سایپا با انتشار سومین اطلاعیه از متقاضیان عذرخواهی و اعلام کرد این سامانه برای بهبود برخی موارد سیستمی از دسترس خارج شده است.

متقاضیان در روز 6 بهمن مجددا به سایت ثبت نام سایپا مراجعه کردند، اما سامانه به آنها این پیام را نشان داد: «مراجعه‌کنندگان گرامی، ضمن تشکر از حضور جنابعالی در سایت گروه خودروسازی سایپا به استحضار می‌رساند، طرح فروش فوق العاده از بخشنامه شماره 431659 پایان یافته است».

ثبت نام سایپا

طرح فروش محصولات سایپا در حالی به پایان رسید که سایت فروش این خودروساز با اختلال و قطعی شدیدی مواجه بود و این خودروساز می‌بایست برای احترام به کاربران و رعایت قوانین مشتری‌مداری زمان این طرح فروش را تمدید می‌کرد، اما سایپا بر خلاف انتظار پیامی را مبنی بر پایان طرح فروش خود منتشر کرد.

تلاش خودروسازان برای عرضه قطره‌چکانی

گزارش‌های متقاضیان و برخی فعالان این حوزه نشان می‌دهد طی ماه‌های گذشته انجام فرایند ثبت نام در طرح‌های فروش ایران خودرو و سایپا دشوار بوده و سایت ثبت نام این دو خودروساز چندین بار با اختلال و قطعی مواجه شده است.

در واقع متقاضیان بر این باورند که این دو خودروساز نسبت به مشتری‌مداری بی‌تفاوت بوده و با عدم رسیدگی به این مشکلات، باعث عرضه قطره‌چکانی و افزایش قیمت‌ها در بازار می‌شوند. گفتنی است مدتی قبل متقاضیان در طرح فروش پیکاپ فوتون ایران خودرو دیزل نیز با قطعی و اختلال سایت فروش این شرکت مواجه شده بودند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*