برنامه های همراه بانک

اپل برنامه های همراه بانک را برای کاربران ایرانی آیفون از کار انداخت!

بررسی‌ها نشان می‌دهد شرکت اپل برنامه های همراه بانک را برای کاربران ایرانی گوشی های آیفون از کار انداخت و امکان نصب مجدد آنها وجود ندارد.

مدتی قبل بسیاری از اپلیکیشن‌های ایرانی به‌دلیل تحریم‌های آمریکا علیه ایران از فروشگاه آنلاین اپ استور حذف شدند و توسعه‌دهندگان نیز توسعه نسخه تحت وب اپلیکیشن‌های بومی را در دستور کار خود قرار دادند. البته با وجود چنین محدویت‌هایی کماکان کاربران به برخی از سرویس‌های داخلی از جمله برنامه های بانکی روی آیفون دسترسی داشتند، اما اکنون شرکت اپل برنامه های همراه بانک را نیز برای کاربران ایرانی گوشی های آیفون از کار انداخته است.

مشکل دسترسی کاربران ایرانی آیفون به برنامه های همراه بانک

به‌تازگی کاربران ایرانی گوشی های آیفون اعلام کردند اپلیکیشن های بانکی که خارج از اپ استور و از طریق پروفایل نصب کرده بودند دیگر اجرا نمی‌شوند. بررسی‌ها نشان می‌دهد پروفایل این اپلیکیشن‌ها نیز از بخش تنظیمات حذف شده و کاربران نمی‌توانند مجددا آنها را نصب کنند.

همچنین کاربران اپلیکیشن همراه کارت نیز برای اجرای این برنامه با پیامی مبنی بر این‌که این اپلیکیشن دیگر در‌ دسترس نیست مواجه شدند. در بخش تنظیمات نیز پروفایل اپلیکیشن همراه کارت حذف شده و نمی‌توان آن را مجددا نصب کرد. در حال حاضر دلیل عدم دسترسی به این اپلیکیشن‌ها مشخص نشده، اما به نظر می‌رسد اپل این محدودیت‌ها را به دلیل تحریم‌ها اعمال کرده است. البته در حال حاضر امکان استفاده از نسخه وب این سرویس‌ها وجود دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. یعنی بری 50 میلیون بدی گوشی ایفون بخری بعد یه همراه بانک نتونی روش نصب بکنی 2 تا برنامه نتونی خارج از اپل استور روش نصب بکنی گوشی که نشه ازش کامل استفاده کرد بدرد نمیخوره حالا هی بیان کلاس ایفون داشتن بذارید هی بگید امنیت داره

  2. اون احمقی که 1000 دلار پول بی زبون شور رو میده آیفون