CES 2016: با دوربین منعطف ۱۴۹ دلاری از خود سلفی بگیرید

مونوپادهای سلفی کمی از مد خارج شده اند. برای اینکه همگام با مد سال ۲۰۱۶ باشید، به یک محصول جدید به نام Pic نیاز دارید که می‌توان آن را دور مچ دست پیچیده و از خودتان تصاویر سلفی و نمای نزدیک بگیرید. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

Pic یک میله‌ی سلفی منعطف است که سر آن یک دوربین کار گذاشته شده و می‌توان آن را به دور مچ دست پیچیده و تصاویر سلفی جالبی را تهیه نمود. شما به لطف Pic می‌توانید تصاویر جالبی را ثبت کنید. کافی‌ست آن را برداشته و برای مثال به دور فرمان دوچرخه‌ی خود ببندید تا لحظات زیبای دوچرخه سواری و منظره‌ی زیبایی که در آن قرار دارید را در حافظه‌ی دوربین ذخیره کنید.

Unveiled-1-640x426این دوربین می‌‌تواند ویدیوهای فول اچ دی را نیز ضبط کند. با Pic شما می‌تواند تا یک ساعت ویدیو ضبط نمایید. همچنین می‌توانید مانند یک دوربین مینی Go Pro از Pic استفاده کنید، کافیست که این دوربین را به کالسکه و یا تخت خواب کودک خود وصل نموده و از حرکات شیرین او فیلمبرداری کنید، سپس با پورت USB فیلم‌ها و عکس‌های ذخیره شده را به کامپیوتر خود انتقال دهید.

Unveiled-3-640x426

این گجت به عنوان یک پروژه‌ی Indiegogo شروع شده و در حال حاضر در رنگ‌ها و کاراکترهای مختلف به فروش می‌رسد. شما می‌توانید Pic را به قیمت ۱۴۹ دلار خریداری کنید. البته نسبت به یک میله‌ی معمولی ۱۰ دلاری شاید قیمت بالایی محسوب شود اما باید بگویم که این میله‌ی منعطف دوربین نیز به همراه دارد.

۲۰۱۵۰۴۱۷۰۲۵۲۴۹-۱۰.no_ugly_accessories_2-640x407

البته اگر به دنبال ثبت تصاویر و ویدیو‌های خاص و خلاقانه هستید، Pic یک گزینه‌ی مناسب برای خلق تصاویر سلفی زیباست.

منبع: Mashable

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*