بیانیه مطبوعاتی ال جی برای معرفی مدل بزرگتر سیستم مراقبت از لباس STYLER در CES 2016

سیستم مراقبت از لباس با بخار سازگار با وای-فای اکنون گنجایش ۶ دست لباس را دارد.لاس وگاس، ۷ دسامبر ۲۰۱۵- شرکت ال‌جی الکترونیکس (LG) از نسخه تجاری بزرگتر Styler که سیستمی برای محافظت از لباس‌ها با استفاده از بخار است رونمایی خواهد کرد. این سیستم در خانه یا محل کار لباس‌ها را تر و تازه، بوزدایی و بهداشتی می‌کند. جدیدترین Styler می‌تواند ۵ دست لباس و یک شلوار که قابلیت ضد چروک دارد را در قسمت اصلی خود جای دهد. بنابراین ظرفیت مجموع به ۶ دست لباس می‌رسد. همچنین، شرکت ال‌جی Styler را با فناوری وای-فای تجهیز کرده است که مصرف‌کنندگان را قادر می‌سازد تا از هر جایی با این وسیله کار کنند.

Styler شرکت ال‌جی می‌تواند بدون اینکه لباس‌ها را خیس کند یا از شوینده‌های مضر استفاده کند لباس‌ها را تازه کند. این دستگاه بی‌نظیر می‌تواند راه‌حلی ایده‌آل برای لباس‌هایی باشد که به محافظت ویژه نیازمندند، لباس‌هایی نظیر کت‌شلوار، ژاکت و البسه‌ای پشمی، کرکی و چرمی. تنها با فشار یک دکمه بر روی صفحه کنترل Styler، فناوری منحصر به فرد TrueSteam™ بیش از ۹۹.۹ درصد باکتری‌ها و میکروب‌ها را از لباس‌ها، کلاه‌ها، شال‌ها و روسری‌ها می‌زداید. افزون بر این، مؤسسات تست و ارزیابی نظیر بنیاد حساسیت بریتانیا (BAF) و Intertek قابلیت‌های استریل‌کنندگی بخار Styler را تأیید کرده‌اند.

lg-styler-1

Styler مدل ۲۰۱۶ مزایای بیشتری برای لباس‌های ظریف مانند پیراهن‌ها، کت‌ها و لباس‌های بچه دارد. تا ۵ دست لباس را می‌توان در قسمت Moving Hanger دستگاه قرار داد که این قسمت با استفاده از بخار با نرخ ۲۲۰ دور بر دقیقه بوها و چین و چروک را از لباس‌ها می‌زداید. افزون بر این، قابلیت ضد چروک شلوار، که به راحتی با در شیشه‌ای شیک طراحی شده است بزرگترین و بلندترین شلوارها تا سایز ۴۸ را جایدهی می‌کند. این ویژگی مفید چین و چروک شلوارها را از بین می‌برد و خط اتوی بی نقصی را باقی می‌گذارد.

ویژگی دیگر این دستگاه سازگاری با وای-فای است که این اجازه را می‌دهد تا برنامه‌ها با استفاده از گوشی همراه هوشمند از اینترنت دانلود شوند. به علاوه، Styler می‌تواند هشدارهایی را برای گوشی همراه کاربران بفرستد و به آنها بگوید چه مقدار انرژی مصرف شده است.

در سال ۲۰۱۵، ال‌جی اقدام به ارزیابی میدانی Styler در هتل‌ها و مراکز تجاری بزرگ به منظور اطمینان از مناسب بودن این محصول برای بازار تجاری کرد. در سال ۲۰۱۶ ال‌جی در حال بررسی گزینه‌های بسیاری جهت ارائه جدیدترین Styler برای هتل‌ها و سایر مکان‌های تجاری است.

جو سئونگ جین، رئیس و مدیر اجرایی شرکت لوازم خانگی و تهویه مطبوع ال‌جی می‌گوید: “در پاسخ به بازخوردهای مثبت فراوانی که از صاحبان Styler دریافت می‌کردیم، تصمیم گرفتیم تا این محصول را به نسخه تجاری توسعه دهیم. Styler جدید ال‌جی نمادی از تلاش بی‌وقفه ال‌جی در پیشگامی دسته جدیدی از لوازم خانگی و دلیلی بر رهبری خلل ناپذیر ال‌جی در این بازار جهانی است.”

Styler جدید در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ در کره و آمریکا عرضه خواهد شد و در پی آن به سایر بازارها خواهد آمد. بازدیدکنندگان نمایشگاه CES می‌توانند B2B LG Styler را در غرفه ال‌جی از نزدیک ببینند. همچنین سایت www.LGnewsroom.com/ces2016 اطلاعات کافی در مورد محصولات ال‌جی در CES 2016 را در اختیار شما قرار خواهد داد.

منبع : LG

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*