معرفی ماوس گیمینگ Rival 700، که بر روی خود یک نمایشگر LED دارد !

گیمرها علاوه بر نیاز به یک کامپیوتر قدرتمند، به لوازم جانبی مخصوصی نیز نظیر ماوس و کیبورد نیاز دارند.به همین دلیل است که لوازم جانبی بسیاری برای این کاربران ساخته شده و هرسال شاهد ارائه نمونه های جدیدی از این ابزارها برای گیمرها هستیم.یکی از جدیدترین ماوس های گیمینگی که در نمایشگاه CES امسال معرفی شده محصول کمپانی SteelSeries با نام Rival 700 است.گجتی که وجود یک نمایشگر LED داخلی در آن ، این ماوس را از تمام نمونه های مشابه متمایز ساخته است.

این یک ویژگی عجیب و پیش‌بینی نشده است اما قطعا Rival 700 را نسبت به ماوس‌های دیگر متمایز می‌کند. در سمت جلو چپ این ماوس یک نمایشگر کوچک قرار گرفته که نه تنها تنظیمات خود ماوس (پیکربندی‌های ماکرو، حساسیت و غیره)، بلکه اطلاعات بازی‌ها را نیز نشان می‌دهد. در یک بازی چند نفر را به هلاکت رساندید؟ سطح سلامت کاراکترتان در چه وضعی است؟ اگر بازی بگونه‌ای ساخته شده باشد که با SteelSeries کار کند، شما می‌توانید آن اطلاعات را روی ماوس‌تان ببینید.

c1fe66307f624c6792c1662b536399f5.png.1000x575_q85_crop-smart

اما این تنها چیزی نیست که Rival 700 را جالب کرده است. این ماوس ماژولار نیز هست؛ سنسوری که روی آن قرار گرفته را نمی‌پسندید؟ براحتی آن را با یک لیزر دیگر تعویض کنید. سنسور اصلی این ماوس قابلیت ارتقا یا تعویض دارد، و کاربر می‌تواند قاب و کابل را به خواسته خود تغییر دهد.

سرانجام، Rival 700 قادر است به بازیکن هشدارهای لمسی داده و وی را از اتفاقات بازی مطلع کند (مثلا بازیکن از طرف دشمن مورد اصابت قرار گرفته و یا یک قابلیت زمانی شارژ شده است). روشن نیست که این ویژگی چه حسی خواهد داشت اما SteelSeries می‌گوید که ظریف و نامحسوس اتفاق می‌افتد و در دقت کاری شما تاثیری نخواهد گذاشت. این هم یک ویژگی دیگر که سبب جذابیت این ماوس می‌شود. Rival 700 در اواخر بهار به فروشگاه‌ها خواهد آمد.

منبع : engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*