معرفی سیستم صوتی جدید فیلیپس در CES 2016

در طول نمایشگاه CES 2016 فیلیپس سیستم صوتی را معرفی نمود که با نام Fidelio E6 شناخته شده است. معمولا سیستم های صوتی قابلیت دوگانه ندارند اما این محصول جدید به خوبی این کار را انجام می‌دهد. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

واحد های آن شامل بلندگو هایی قابل انفصال میشود که علاوه بر راه اندازی آن به عنوان یک مجموعه استریو قادر خواهید بود به صورت جداگانه از آن استفاده کنید که صدای فراگیر ۵.۱ دارد. بخش بالایی  دو اسپیکر جلویی را می‌توان جدا کرد هر جای دیگری قرار داد. همچنین یک ساب ووفر بی‌سیم برای رسیدگی به تن های پایین در نظر گرفته شده است. برای بهبود بیشتر کیفیت صدا، Fidelio E6به فناوری کالیبراسیون برای داشتن تجربه‌ی صوتی همه جانبه و صدایی متعادل تر تجهیز شده است. از دیگر ویژگی های این سیستم باید به HDMI و Bluetooth پشتیبانی از گوگل‌کست و Spotify اشاره کرد. احتمالا این بهترین مجموعه‌ی است که تا کنون معرفی شده.

اگر شما به دنبال یک ساندبار جدید هستید، فیلیپس یک جفت از این دستگاه ها را دارد. ساندبار های کامپکت Fidelio  همانطور که از نامش پیداست یک ابزار صوتی باریک است و فضای کمتری از اتاق شما را اشغال خواهد کرد. اما با وجود این کاهش فضا، سندبار ها هنوز هم توان ۳۲۰ وات قدرت کلی برای پخش آهنگ از طریق اتصالات HDMI و بلوتوث Aptx را دارند

برای صدا با کیفیت بالا، فیلیپس از Dolby Atmos استفاده کرده است. این شرکت همچنین اعلام کرده است ساندبار تولید شده یک مجموعه صدا فراگیر ۶ کاناله است. چگونه؟ ۱۸ بلندگو موجود در این مجموعه دو ماژول دارند که صدا را به سمت بالا می‌برند و نتیجه این عمل این است که شنونده حس می‌کند صدا از سمت بالا بوده است. با پیکربندی  Ambisound فیلیپس کیفیت ایجاد شده را “تجربه‌ی صدای سه‌ بعدی میخواند” . دو ساندابر توان ۴۰۰ وات و اتصالات HDMI و بلوتوث Aptx دارند. ساب موجود توان ۲۲۰ وات دارد و پرتو های تن پایین را ۳۶۰ درجه در اتاق پخش میکند. این دستگاه احتمالا در تابستان پا به بازار خواهد گذاشت.

منبع: engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. فیلیپس همیشه کیفیت تو کارش بوده و هست ولی نتو نسته خودشو خوب جا کنه