اندازه صفحه نمایش آی‌فون بعدی چقدر است؟

 

گزارشی‌هایی منتشر شده است مبنی بر این که صفحه نمایش آی‌فون بعدی اپل 4.6 اینچ خواهد بود.
حالا که تازه سرو صداهای مربوط به پخش آی پد جدید تمام شده است، اگر کمی با دقت گوش دهید از گوشه کنارها صداهای دیگری می آید صداهایی مثل شروع آرام آرام یک چیز.
درست حدس زدید…! از هم اکنون بازار شایعات مربوط به آی‌فون 5 داغ شده و هواداران اپل همه جا درباره ویژگی‌های احتمالی آن صحبت می‌کنند. خبرهای سرگیجه آوری مثل اینکه دستگاه بالاخره چه زمانی قفسه مغازه‌ها پر خواهد کرد..شما نفر اول صف هستید یا نه… چشم‌ها خیره می‌شود و آماده می شوید تا پول‌ها را بدهید و اسمارت فون جدید اپل را دست بگیرید. و چیزهایی شبیه به این.

اگر دنبال این شایعات هستید، بفرمایید. خبرگزاری رویترز چهارشنبه گزارش داد که آی‌فون جدید نمایشگر رتینای 4.6 اینچی خواهد داشت. علاوه براین نوشته شده که این دستگاه در سه ماهه دوم سال عرضه خواهد شد و کمپانی Cupertino برای فراهم کردن صفحه نمایش آی‌فون جای خود را به ال جی و سامسونگ داده است.
رویترز اطلاعات خود را از یک روزنامه در کره‌جنوبی به نام Maeil Business که خبرش را به نقل یک منبع صنعتی ناشناس ذکر کرده، بدست آورده است. به همین خاطر خبر کمی ابهام دارد. به شدت انتظار می‌رفت که نسخه جدید تلفن همراه پر فروش اپل با صفحه نمایش بزرگتری عرضه شود؛ اما سوال این است که تا چه اندازه بزرگتر؟ نمایشگر 4.6 اینچی به نسبت آی‌فون 4 که نمایشگرش تنها 3.5 اینچ است جهش قابل توجهی به حساب می‌آید. وب سایت علاقمندان اپل، MacRumors هم از این خبر شگفت زده شد!
این وب سایت نوشت: در راس شایعات مربوط به نسل بعدی آی‌فون‌ها، خبرهای مربوط به صفحه نمایش بزرگ 4 اینچی آن قرار دارد. ما متقاعد شده‌ایم که اپل این اواخر نمونه اولیه‌ای را که در چین از این دستگاه ساخته به همین صورت طراحی کرده است. به نظر می رسد تکثیر قاب‌های آی‌فون جدید با در نظرگرفتن حداقل 4 اینچ برای صفحه نمایش، بسیاری از تامین کنندگان اپل را هم نسبت به این واقعیت متقاعد کرده است.
تعیین زمان عرضه آی‌فون 5 برای سه ماهه دوم سال هم قابل پیش بینی بود چرا که به جز آی‌فون 4s که در اکتبر عرضه شد همه تلفن‌ها در همین زمانها عرضه می‌شوند. اما آیا واقعا اپل آی‌فون 5 را زودتر از زمانی که آیفون 4s را عرضه کرده بود ، پخش می کند؟ یا ممکن است آنها یک سال صبر کنند و این آی‌فون جدید را هم در ماه اکتبر به نمایش بگذارند؟
البته این احتمال هم وجود دارد که نام آی‌فون بعدی اپل آی‌فون5 نباشد. یعنی همان اتفاقی که برای آی‌پد جدید افتاد برای آی‌فون 5 هم بیفتد. شکی نیست که شایعات بعدی در این رابطه خواهد بود.


منبع : digitaltrends

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*